Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám "felgyorsítani"...

Hogyan tudnám "felgyorsítani" az internetet?

Figyelt kérdés

T-Home tól vesszük az internetet, 8megabit es internetünk van de egyáltalán nem azt adják.Évek óta azt csinálja hogy alapból 50 es a pingem és felszokott menni 600-700 ra 5 percenként és ekkora a pingem 3-4 percen át.


[link]



2012. máj. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a garantált sebességet sem éri el akkor jelentsétek nekik a problémát,ha pedig semmi nem változik akkor mehettek a fogyasztóvédelemhez


(Bizonyos szolgáltatók korlátozzák a sebességedet ha pl torrentet használsz)

2012. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs itt olyan probléma,max ha az az álló virágmintás modemed van,mert az selejt.
2012. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is lószar T-home netem van,5 megás és ugyanez a problémám,csak nekem pl CS-ben 10-ről 200-300 ra szokott felugrani a pingem 20-30 percekre és ezt napi 6-7 alkalommal,de a legrosszabb az mw3,mivel ott 50-60 -ról ugrik fel a "maximum" 999-re,valaki tudna segíteni? Mivel én csak 16 vagyok,nem tehetek semmit az ügyben,anyám leszarja,mert ő nem netezik,és főleg nem játszik,apám meg külön él (én anyámnál lakok),de mondjuk apámnál 40megás digis net van,és azzal még sose volt problémám,szóval nem a gép hibája...
2012. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
cfosspeed nevű programot töltsd le torrentről telepítsd és lesz olyan menüpont,hogy ping javítása.Hátha bejön.
2012. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!