Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mit jelent? Nemtudom miért...

Ez mit jelent? Nemtudom miért csinálja ezt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez a kapcsolat nem megbízható


Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: www.facebook.com, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.

Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.


Ha általában probléma nélkül

tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy

valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa.



Ezt akkor irja ki amikor be szeretnék lépni a facebookra


2012. máj. 10. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A Dátum- és időbeállításoknál jól van megadva a dátum? Nem 2000, 1970, stb. van beállítva? Én találkoztam hasonló problémával. Ha nem ez a probléma, akkor passz...
2012. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hol találom? Vagy az a jobb alsó sarokban lévőre gondolsz? mert az pontos
2012. máj. 11. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom van olyan hogy megértem akockázatot harámész vagy tovább enged vagymanuálisan kell a certificated (a

szem jol irtam) et leokéznid

2012. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á köszönöm! jó lett tényleg az idővel volt baj ! :S de ilyen hülyeséget!
2012. máj. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!