Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Irtam a Myspace webmesternek,...

Irtam a Myspace webmesternek, hogy törölje ki a Myspace profilomat, ezert kerhet penzt?

Figyelt kérdés

Kitörölte es ezt a levelet kaptam töle:

Hello,


Per your request, we have scheduled your account for deletion. Please remember that once a profile is deleted, neither the account or any of its contents can be retrieved.


While most profile deletions take less than 72 hours, it is possible that it may take longer. Let us know if it takes more than one week by responding to this email, leaving the subject line intact.


2012. máj. 10. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kér pénzt még csak azt kéne :D


Az angol szövegben írják hogy "tervbe" van véve a felhasználóneved törlése de akár több nap is eltelhet mire letörlik.Ha 1 hét múlva még mindig nem törölték le akkor kérik hogy írj nekik egy levelet erről

2012. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben szó sincs pénzről.


"hello,

kérésednek megfelelően a profilodat törlésre készítjük elő. Ne feledd, ha egy profil törlésre került, sem a fiók, sem annak tartalma nem állítható helyre.

Míg a legtöbb profiltörlés kevesebb 72 órán belül megtörténik, lehetséges hogy tovább is eltart. Küldd vissza ezt a levelet a tárgy üresen hagyásával, ha ez egy hétnél több ideig tartanak."

2012. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De valamilyen szamlarol is szo van nem ?
2012. máj. 10. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha webfordítót használtál, esetleg.


Az account (profil vagy fiók) más szövegkörnyezetben való fordítása a számla is lehet.


Egy ingyenes szolgáltatást használtál, miért pont a törlésért kérnének pénzt?

2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huha akkor nagyon jo... :D Mar nagyon megilyedtem.Azert gondoltam ra mert valaki kitörölte a profilom es foglalkozott vele idöt szant ram.Megertenem ha penzt kerne.
2012. máj. 10. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!