Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK antennás routerről mi...

TP-LINK antennás routerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy antennával mennyivel rosszabb a jel, mintha egy kábeles routernél.

Egy ilyenre gondolok

[link]



2012. máj. 7. 11:24
 1/7 legendavagyok01 ***** válasza:

A képen egy access point van (ahogy rá is van írva).

Azt, hogy a vezeték nélküli eszközöknek milyen körülmények között mennyi lesz a jelvesztesége, ember legyen a talpán, aki megmondja. Egy átlagos otthonban, ha jó az eszközök elhelyezése, akkor egy-két falig általában nincs komoly probléma. (De már ez is függ a fal anyagától, vastagságától, más eszközök zavarásától, stb...)

Ja, és úgy általában én elégedett vagyok a Tp-Link-kel, mint gyártóval, elég sok hálózati eszközükhöz volt/van szerencsém, és megbízhatónak tartom, ár/értékben meg szinte verhetetlen.

2012. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Márkaügyileg jó van terméktámogatás is. Ugyan nem egy Rolls-Royce a márka, de mint már írták, korrekt az árához képest. Meg ugye ha jól tudom 5 év gari jár rá. Az előzőt egyébként csak megerősíteni tudom. Ha leírod, hogy hol használnád, talán tudunk segíteni a választásban.

G.

2012. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondják, a képen nem router hanem Access Point van. INTERNET MEGOSZTÁSRA ÖNNÖNMAGÁBAN EZ ALKALMATLAN!

Ezen kívül +1 a TP-Link -nek, mint legjobb ár/érték arányú gyártónak a hálózati eszközök piacán. Okosítható router -ek terén a legolcsóbbak, de persze alap firmware -el is nagyon jók és sokat tudnak, valamint a beállításuk is egyszerű.


A Wi-Fi erősség/minőlség meg több tucat dologtól függ. Zavaró tényezők, pl fizikai akadályok. De akár nagy feszültségű vezetékek egy mikrósütő vagy más Wi-Fi router -ek is zavarhatják. Így látatlanba előre megmondani lehetetlen.


üdv.

2012. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A TP-LINK az jó. Ez nem egy router, hanem Access Point, ez nem jó internetmegosztásra. És egyébként Wifi-s routerrel is lehet kábelt használni.
2012. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi, csak fogalmi zavarom volt. Szóval át akarom vinni vele egy kb 50 centis falon a netet.
2012. máj. 9. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
50 m-ig jó, ha csak egy fal van közötte, szerintem csak, amúgy többet írnak rá.
2012. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menni fog.

G.

2012. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!