Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiber netem van,1 asztali gép...

Fiber netem van,1 asztali gép és laptop ami routerről megy. Hálozatnál amit kiír név TPLink azt átlehet írni a nevemre? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 11:11
 1/6 Mugen ***** válasza:
Belépsz a routerbe. Ott megkeresed a wireless részt. Ott megkeresed az SSID nevű mezőt. Átírod, aztán rányomsz a mentésre, és valszeg újra kell indítani a routert(de ezt a beállítás után ki fogja írni ha kell. Ha nem tudod hogy hogyan kell belépni a routerbe akkor írd le, hogy mi a router típusa.
2011. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
TP LINK TL-WR340GD (ez kellene?) Nem tudom hogyan kell belépni!
2011. júl. 21. 12:42
 3/6 Mugen ***** válasza:

Nyitsz egy böngészőt. Beírod hogy 192.168.1.1. Ha kéri akkor felhasználónév: admin jelszó: admin. Bal oldalt van egy menü. Kikeresed a Wireless részt. Azon belül a wireless settings részen kell állj. Itt kikeresed az SSID mezőt. Átírod az értéket arra amit szeretnél. Ha megvan alul rákattintasz a mentésre. Ha ezután megjelenik egy olyan gomb hogy reboot, akkor nyomj rá. Ezzel végeztünk is.


Amúgy itt a leírása a routerednek :

[link]

2011. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike!Remélem sikerül!
2011. júl. 21. 14:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!:) Azt hittem bonyolult lesz!:) Köszönöm!
2011. júl. 21. 18:04
 6/6 Mugen ***** válasza:
Örülök hogy összejött :)
2011. júl. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!