Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki ismeri az issuu.com-ot? FONTOS

Ki ismeri az issuu.com-ot? FONTOS

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy regisztráltam az issuu.com-on, mert szeretnék készíteni egy magazint. Az oldalon van az a lehetőség, hogy upload (feltöltés), arra rákattintva lehet a fájlokat feltölteni. Többek között PDF fájlokat is fel lehet tölteni. Ezeket már el is készítettem, ezeket szeretném majd a magazinba rakni. Külön lapokat csináltam Photoshopban, és PDF formátumban mentettem el őket. Ezzel idáig semmi gondom sincsen, viszont amikor felszeretném tölteni őket, a browse gombra kattintva, csak egy fájlt tölt fel. :( Szóval ez lenne a problémám, hogy miért csak egyet tudok feltölteni? Egyébként 500 oldalt lehet feltölteni egyszerre, ezt nem értem. Légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm.

2012. máj. 5. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg magazint akarsz csinálni, akkor ott az Adobe Indesign, kötöttség nélkül, egyszerűen és profi módon az oldalak (és magazin) minden részét te magad hozhatod létre és formázhatod. Az igazi kiadókban is ezt (vagy hasonló képességű más) programot használják.


Ha pedig használod a PS-t, az Adobe programcsomagon belüli fájlkezelés is egyszerű.


Az eredményt pedig ki tudod exportálni pdf-be, ha például nyomtatni akarsz.

2012. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de maradok a netes magazinnál. :)
2012. máj. 7. 12:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudna segíteni a feltöltésben?? :(
2012. máj. 7. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

1 magazin > 1 PDF

Nem pedig laponként egy...

2013. aug. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bár már régi a topik, de hátha más is rátalál keresés közben..

Szóval én is úgy tudom, hogy 1 feltöltés 1 pdf, de ha több pdf-ed van, amiből egyet szeretnél csinálni, azt meg tudod tenni többek között a "PDF Split and Merge" nevű programmal is.

2014. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!