Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt köztetek valaki más...

Van itt köztetek valaki más néven fenn facebookon?

Figyelt kérdés
Mi az oka?

2012. máj. 4. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Mire gondolsz?

Pl nem: Katalin Tóth, hanem Kati Tóth?

2012. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Szerintem úgy érti, hogy valójában Kis Bélának hívnak, de te Nagy Ákosként vagy fent.
2012. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Arra gondol a kérdező, hogy nem Katalin Tóth, hanem pl. Krakonperger Eszmeralda. Álnéven.

Nekem volt, de töröltem. Azért volt, mert tetszett valaki, és szerettem volna a lányismerőseinek benézni az adatlapjába, de a saját nevemen nem jelölhettem meg őket. Sokra nem jutottam, bár meglepő volt, hogy mennyien bementek a csőbe és tök ismeretlenül visszajelöltek. Mondjuk pont a legérdekesebb lányokat nem tudtam begyűjteni, így nem sikerült a leginkább izgalmas infókat szereznem. Hülyeség volt az egész.

2012. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy sok ilyen van. Mindenesetre elég szánalmas a kamu profil és beteges
2012. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek egy csajt, aki a csaladnevet megváltoztatta, mert az jobban tetszett neki. Meg egy másik lány is van, ő meg szegyenli a Bunda csaladnevet, ezért van fent más néven.
2012. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
80%
Én az olyanokon húzom fel magam, aki nem rendes névvel van fent. Pl. múltkor rá akartam keresni Tóth Rebekára, hosszú keresgélés után találtam csak rá (akkor is csak fotó alapján), úgy van fent, hogy rebikeeeeee. Az ilyen elmehetne dél felé...
2012. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
6-os, vagy aki azt írja pl. hogy Nagyonszép Tüncibogár. Abból aztán találd ki ,ki a fene az.
2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
70%
Hát én nem vagyok álnéven,de egyszer bejelölt valaki,írt egy levelet is,(1mondatól állt)hogy honnan ismer.A név se volt ismerős.Mondom jó,visszaigazoltam hátha úgy többet látok az adatlapból.Semmi nem volt rajta,1bejegyzésen kívül,én voltam az egyetlen ismerőse és kép se volt..
2012. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

engem Juditnak hívnak, de Juciként vagyok fent.

Mindenki így hív...

(első voltam)

2012. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Van egy álneves regisztrációm, ami PRÓBA céljából született. Egy cég által szervezett nyereményjáték infóit csak belépve lehetett elolvasni. Amiatt regisztráltam, hogy megtudjam miként játszhatnék. Csak regisztrálva lehetett, meg is próbáltam, azért, hogyha megy, meg tetszik, akkor regisztrálok valós nevemen. De túl macerás volt minden, továbbá szavazatokat kellett gyűjteni. Úgyhogy nem nyerte el a tetszésem. Még nem töröltem a regisztrációt, mert elsőre nem találtam, előbb-utóbb a jelszót is elfelejtem, lényegtelen. A barátaimmal, ismerőseimmel meg inkább személyesen, telefonon és emailben beszélek, nem hiányzik a facebook.
2012. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!