Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a portforwar...

Miért nem működik a portforward a Gigabyte GN-BR02G típusú routeremen?

Figyelt kérdés
Belépek ezen az címen az admin felületbe: [link] Felhasználónév: admin Jelszó: admin adatokkal. Utána követem azt amit már láttam videókba vagy weblapokon segítséget,és ez után semmilyen böngésző nem képes behozni egy darab oldalt sem. De persze ilyen hogy Skype az működik,beszélni tudok rajta,de böngészni azt nem. Ha lekapcsolom az áramot vagy az admin menüből rebootolom akkor ez a probléma megoldódik,de ezzel együtt veszik amit csináltam.
2012. máj. 3. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ugyebár a routerben beállitasz egy ip cimet egyik géphez.

azt a pc-n is be kell írni,meg ugyebár a dns-t,alhálózati maszkot.


A másik esetleg az lehet hogy a routerben kapcsold ki a tűzfalat.lehet az kavar be

2012. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tűzfal ki van kapcsolva,de még így sem megy. Amúgy lehetséges hogy az a baj hogy T-Home -nál vagyok?
2012. máj. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!