Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassabb a letöltés mit állítsa...

Lassabb a letöltés mit állítsak a routeremen?

Figyelt kérdés
40/20 Mbit/s-os netem van. A netkábel be van dugva egy tp-link routerbe aztán a router össze van kötve egy asztali géppel. Ha az asztali géppel akarok letölteni akkor maximálisan megy a le és feltöltés, de ha wifin keresztül akarok tölteni akkor pont a fele amit enged (20/10). A router 52Mbit-es, mit kellene beállítanom rajtam mert az a gyanúm hogy csak beállítás kérdése. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 29. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üzemmódoknál keress olyat hogy 802.11g,802.11n,

esetleg 802.11y, szerintem az a baj hogy a tied a 802.11b-n van.

2011. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de g-re van állítva és mégis ilyen :S
2011. okt. 4. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még megpróbálhatnál csatornát lehet hogy interferencia van a más routerekkel amelyek környékeden lévő házakban lakásokban vannak, a legtöbb router az 1-es 6-os és 11-es csatornát használja esetleg próbálj meg egy másikat.
2011. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!