Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent oldalon példáil NC...

Torrent oldalon példáil NC nél a vissza sedelést meg lehet szakítani?

Figyelt kérdés

Tehát NCorenél meg lehet szakítani a vissza seedelést? Vagy a vissza seedelésnél éjjel nappal ha nem töltik le a fájt 48 órán keresztül megszakítás nélkül kell menjen a netem? Vagy meg lehet szakítan? Tehát lértem azt hogy reggel be kapcsolom a gépet 5 órára akkor ugye a kliens automatikusan megy.


Utána kikapcsolom és délután megint be kapcsolom 3-4 órára.. egységesen számol vagy szakasosan is?


Köszönök minden infót!


2012. máj. 3. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Összesen 48 órát kell seedelni, két héten belül. Akkor szakítod meg, amikor akarod, a kis egységek összeadódnak.


De ezt a Wiki is leírja:


"A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. Az egyetlen megkötés, hogy a torrent letöltésének megkezdésétől számított 2 hét áll rendelkezésre a kötelezettségek teljesítésére. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit’n’run-ok száma). "

2012. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az infót! :)

Ezt nem tudtam tehát akkor meg lehet szakítani.. szuper! :)

Ha 48 órán tul töltöm az adott programot akkor bónusz jár érte vagy sem?


Köszi előre is! :)


Meg még annyi kérdésem lenne hogy a Diablótorrenten is ugyan ez a 2 hét alatt 48 óra ?


mert ott annyi ideig nem töltöttem vissza aztz tudom de + ba vagyok ugyhogy nem probléma szerintem! :)


köszönök mindent! :)

2012. máj. 3. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden oldalon más szabály van, ezt ott kell megnézni.


Mivel nC-n nincs arányszámítás, nincs is miért bónuszt kapni. Nem is azért kell seedelni, hanem hogy más is letölthesse (hiszen neked is azért sikerült letölteni, mert más feltöltötte), ez csak egy újkori szokás hogy a bónusszal seedelésre bírják az embereket. Régen nem volt semmi, csak a jó szándék, hogy akkor is seedelsz amikor már nem muszáj.

2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké rendben köszönöm a hasznos infókat megy a pont! ! :))
2012. máj. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!