Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy, el kezdtem letölteni az internetről.

Vagy egy adott film ami 8 részletben tölthető le. Sikeresen letöltöttem ebből 6-ot. Mind 97,7 MB.

Ám a nyolcadik szakasz csak 36,7MB.

Akárhogy, töröm magam a film részleteinek összeillesztése a 8-adik szakasznál megáll. Elvileg a 8-adik szakasznak is 97,7MB-nak kellett volna lennie. De sehogyan nem sikerül.

36,7MB és ennyi. Ezt követően egy crc fájl található és kész. Akármennyit bíbelődök nem jutok semmire.

Efféle formátumhoz most van elsőre dolgom és csak a kudarc van.

Kérlek ha szánnál rám egy kis időd előre is nagyon szépen megköszönném.



2012. máj. 2. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó nem feltétlenül ugyanakkora méretű mint a többi.


Ha egységesen 100MB-os darabok vannak, akkor az utolsó fájlba már csak a maradék méret jut, ami lehet kisebb is mint a többi.

Ha a tárhelyen ekkora a méret, és te is ennyit töltöttél le, ez még önmagában nem hiba.


Ha van crc, arra duplán kattintva (a használt programban, nem az intézőben) is el kell kezdődnie a kibontásnak, ha esetleg ezt még nem próbáltad volna.

2012. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy, időt szakítottál rám.

Na most elindult az összeillesztés.

Lemegy egészen a 7-dik 100%-áig és aztán azt írja ki hogy, tegyem be a következő lemezt vagy adjam meg a következő célt.

Ezért gondoltam hogy, ez estben nincs következő vagy nem egészen stb....

De már harmadjára futottam neki a 8-dik részletnek és mind háromszor ezt a 36,7 MB-ot írja.

De ha tényleg ennyi az az annyi akkor miért nem illeszti össze a már sikeres 7 részlettel.

A total commanderben jelenleg látható a 7 egyforma rész. A nyolcadik kevesebb. Egy crc, egy avi és egy sfv jelölés. Lehet ezekből törölni kell valamit? Nem jól ügyeskedtem volna? Ha az avi jelölésre kattintok 2 szer akkor bejön a media player de azt írja hogy, a lejátszó nem tudja lejátszani a fájlt mert/vagy nem támogatja a fájl tipust vagy a kodeket amivel a fájlt tömörítették.

Jaj bocsáss meg ha nagyon zavarosan írok neked.

Már annyira elkeseredtem ezen az egészen hogy, se így se úgy nem tudom megoldani hogy, csuda.

Én nagyon szépen megköszönöm hogy, ha még szánsz rám néhány percet.

2012. máj. 2. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
2x klikk a crc fájlra és megfogja mutatni hogy mi a hiba vagy mi nincs meg neki :))
2012. máj. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy, ismét írtál nekem.

Rákattintok 2x a crc-re.

El is kezdődik az összeillesztés de a 8-dik szakasznál megáll és azt mondja hogy, tegyem be a következő lemezt vagy adjam meg a következő célt.

Esetleg megtennéd hogy, megírod nekem erről a véleményed.

Hogy a csudába érti ezt és hogyan tudnám kivitelezni.

Bocsáss meg. Nem vagyok egy számítógépes zseni de azért csak kibűvészkedtem a problémák megoldását de ezt nem értem.

2012. máj. 3. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:

A 8 adik a hibás fájlod aki ezt feltöltötte az töltötte fel rosszul

bármit csinálsz nem fog müködni !!

másik forrásrol kell letölteni !!

2012. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!