Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home internet előfizetésswmm...

T-home internet előfizetésswmmel nem működik a torrent feltöltés. Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet áll fenn, hogy most kötöttük be a T-Home IP-TV&Internet kombót és ehhez adtak egy t-home-os "routert" amire rá van kötve a set top box és a számítógép. Be is izzítottam a torrentet (ugyanazokkal e beállításokkal előtte UPCn tökéletesen ment), a letöltés megy is max sávszélességen, de a feltöltés nem. Próbáltam portot nyitni a routerben, de sajnos az átjáró cím 192.168.1.254 és amikor ezt meg kell adni, a 254 túl sok karakter neki, így nem engedi a port nyitást. Találkozott már ilyennel valaki? Hogyan tudnám beállítani?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 6. 14:49
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Akkor nem enged be, a modem-roter Webes beállító felületre?

Próbáltad már több internetes böngészővel is?

Mert mindenképp portot kell nyitni a torrentnek, másképp ez nem fog menni.

2011. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A webes felületre beenged, de ott amikor portot akarok nyitni, akkor meg kell adni az alapértelmezett átjáró címét is. Na ott akad ki...

PS a szituról:

[link]

2011. júl. 6. 18:29
 3/8 P.O.C. ***** válasza:

Oda nem a routered IP címét kell írni, hanem a számítógéped helyi hálózati IP címét (azét amivel torrentezni akarsz)!


A LAN menün belül lenni kell olyannak, hogy DHCP itt meg lehet nézni, illetve FIX -é tenni az adott címet.

Vagy a Windows pancssori ablakába beírod az ipconfig parancsot, az is megmondja.

2011. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos így sem működik, pedig az UPnP port hozzárendelés pipát is kiszedtem...

[link]

2011. júl. 6. 19:06
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Pedig akkor azzal kéne próbálkozni. Az UPnP dióhéjban automatikus port forward -ot jelent. Engedélyez az utorrent -en és a routeren is.


Nincs amúgy más szoftveres tűzfal a gépen, amin szintén portot kéne nyitni?

2011. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs :S
2011. júl. 6. 19:55
 7/8 Tolnaer válasza:
P.O.C. pedig bemondta a tutit. uPnP a routeren (nekem is ilyen van, mint neked), illetve a torrent kliensen is (nálam uTorrent 3.1), és a hálózat diag zöld pipával jön. Az alapok egyébként, hogy T Testvér, Nagytestvér.
2012. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ernocy válasza:
nekem huawei hg 655b van,le is tölt fel is tölt,semmi gond,ám nincs zöld pipa hanem piros X de mindig,én nem értem h mi lehet,szerintem a kliensek vannak megbuherálva
2016. szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!