Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek 250 GB Beload...

Szerintetek 250 GB Beload feltöltés jó ajánlat egy Ncore meghívóért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igazán
2012. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha esetleg végigpróbálnád a szorzatait kérdezni: 1-2 vagy több TB feltöltés sem érné meg, sem más oldalak vagy ez mind egyszerre.


Aki fent van nC-n, annak nem igazán van szüksége más oldalakra, egy toplistás oldallal pedig nem lesz egyenrangú semmilyen felajánlás, még több másik nagy oldal sem.

Most már ingyen nem is lehet meghívót szerezni, úgyhogy mindenkinek fizetnie kell ha be akar jutni vagy juttatni valakit. Éltél volna inkább a hónap végi lehetőséggel, ha annyira be akartál volna jutni.

2012. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

második:


igaz, de nem mondta, hogy ő nCore-on van fent, vagy BeLoadon :D:D


bár nem tudom az első mennyire valószínű

2012. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkét szempont szerint értelmezhető a kérdés is, és a válasz is.


Ha ő akar kapni meghívót, nem tud elég dolgot felajánlani. Ha ő akar adni meghívót, úgy sem éri meg ennyiért átadni.


Igaz, én aszerint írtam mintha ő kérne meghívót, különben tudná hogy mi a helyzet az nC-vel, ha bent lenne.

2012. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én bent vagyok mindkettőn, de kezdjük ott, hogy nc-n mikor kiírták a tulajváltást, azt hittem áprilisi tréfa

beload acc meg nem egy nagy cucc, bárkitől kapsz meghívót

2012. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én adnék 250gb-t Ncor meghívóért de már adnék 350gb-t is csak adjanak meghívót :D
2012. máj. 2. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
És aki nincs fent BL-on, az mit ér a felajánlással? Erre mondtam, hogy ha 1 TB-ot ajánlasz fel, akkor sem éri meg a meghívót, főleg hogy fizetni kell ahhoz hogy kapj. Itt volt 3-4 nap lehetőség hogy bejuss, és ugyanúgy fizetni kellett volna mint most. Csak ezt most le is késted.
2012. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!