Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel van baj? Szolgáltató,...

Mivel van baj? Szolgáltató, szerverek?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy egyszer van index.hu, egyszer nincs. "távoli kiszolgáló nem található" Ugyanez van a gyakorikérdésekkel, a használtautó.hu-val, autónavigátor.hu + baromi lassú a net (youtube videót alig tölti...)

T-Home 15mb/s + már örülök ha eléri a 10megát a net csúcsidőn kívül


2012. ápr. 29. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

melyik böngészővel nem jönnek be az oldalak ?

és mi van ,ha egy másik böngivel próbálod ?

( egyébként a 10 mega az bőven elég ahhoz,hogy pl a hasznaltauto.hu bejöjjön,úgy hogy nem a neted a rossz,hanem a géped vacakol)

2012. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
chrome, mozilla, opera, explorer. telefonon wifi-ről ugyan ez volt a helyzet. most működnek, de a használtautó rendezetlen formában jelenik meg
2012. ápr. 29. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami gebasz van ma a nettel. És én a DNS szerverekre tippelek, de ne ma szolgáltatónál, hanem valahol fentebb. Én teljesen más szolgáltatónál vagyok és hasonló problémákat tapasztaltam!!!
2012. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer van ez az oldal, egyszer nincs. Valamit csinálhatnának, ha már ilyen magasak a havidíjak.
2012. ápr. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!