Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-home egy sz*r szolgáltató?

A T-home egy sz*r szolgáltató?

Figyelt kérdés

Nekem T-home van és nincs nap,hogy ne szakadna meg az internet kapcsolat ,felhívom őket és dolgoznak rajta, legyek türelemmel stb....vagy fel sem veszik.

Már olyan szinten feltud húzni,hogy az elképesztő, de nem tudom másoknak hogy van ez?

Nem én vagyok a legjobb ügyfelük volt már,hogy elmaradtam régebben a számlákkal,de mindig befizettem!



2012. ápr. 29. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

jáj nekünk 2006ba az volt hogy meg kötötük a netre a szerzödést és kise jötek bekötni hozánk basztak 1 tescos nodenet meg 1 elosztot meg még pár cucot be kötötük aztán 1honapig ingyen volt a nett de az ugy volt ingyen hogy elsö 2 hétbe nem volt aztán meg 10 percenként meg szakadt és csak akkor engedet ujra betárcsázni ha ujra inditotad a gépet és fel hivtuk öket akkor meg azt mondták hogy a tüzfalal van a baj kikapcsolt tüzfalal is ugyan ugy meg szakadt meg ha aztal lett volna a gond akkor még nett se lett volna azt letelt az 1honap amég ingyenes volt és utána érdekes modon nem szakadt meg a nett

hüség nyilatkozat meg amikor lejárt akkor küldték a 10ezres számlákat

szoval szerintem 1 nagy trágya domb az egész most thomos tv van és az is 1 nagy trágya mert akad az agás mikor telefonálunk

2012. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem tudom mennyire mélyedtél bele pld modem csere volt már?

kábel tv-s vagy adsl?


Nem mondom hogy a legjobb szolgáltató Magyarországon de van náluk sokkal rosszabb is.

2012. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem Cisco modem/router kombót adott...

Azt nem mondanám noname-nek. :)

Illetve a box a TV-hez is valami jobb márka. (Arra nem esküszöm meg, de úgy rémlik, hogy az is Cisco...)


Jót kell kifogni.



De ettől függetlenül nekünk menetrend szerűen hétfőn fél 10-fél1 között este megszakad a netünk.

Valami ütemezett újraindítás vagy ellenőrzés lehet az itteni központban, mert tényleg rendszeres a dolog, egyik barátom a T-nél dolgozik, megnézte a forgalom grafikonokat és szépen benne vannak a szakadozások....


Szóval nem feltétlenül az eszköz sz*r, néha csak hozzá nem értők vannak ott... (Vagy jár a takarítónő és kirángatja... :D )

2012. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:

ADSL-nél elképzelhető hogy maga a telefon vonal van olyan *ar állapotban hogy nincs mit tenni. Ez esetben ha van rá lehetőség próbálj áttérni kábel TV-s netre hűségidőn belül ha a rendszeres szakadozásra hivatkozol akkor általában engedni szokták mindenféle plusz pénz nélkül.

Minden esetre jó lenne kiharcolni hogy egy szerelő jöjjön ki hozzátok és nézze meg a kábelt legalább a házfalon hátha ott a bibi illetve szűrőcsere modem csere sem árthat .


Vagy másik szolgáltató persze.

2012. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az internet nálunk is megszakadt régebben mindig. De lehet, hogy a router volt a hibás. Amúgy nem tartom a t-home-t jó szolgáltatónak, drágábbak a csomagjai a többinél, és nem is jobba, lassabbak, a feltöltés kimondottan lassú, rossz a koaxkábeles hálózata, amin az internet jön, néha nagyon lelassul az internet, van hogy a 80 Mb/s-os internet a garantált 16 Mb/s se éri el, csak kb. 8-10 Mb/s-ot. Régen 5 Mb/s-os csomagunk volt nála, annál örültünk ha 1 MB/s volt. UPC sokkal jobb, ott 6100 forintért már 120 Mbites csomagot adnak, és a UPC sokkal megbízhatóbb, ott az el is éri azt a 120-at néha, ha azt nem a 80-100-at biztosan, és a feltöltés sem 1 Mbit, mint a t-home-nál, hanem már 30 Mb/s-os csomagnál is 6-7 mbit.
2012. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A feltöltés a Digi-nél a legjobb van, hogy 20-30 Mbit is van, de a t-home optinetjénél is ilyesmi 20-40 mb/s garantált a 20.
2012. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!