Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az nCore bebukna, akkor...

Ha az nCore bebukna, akkor melyik lenne a legjobb torrent oldal?

Figyelt kérdés
ne a netcigány alapján légyszives!

2012. ápr. 28. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
meg a nicky gyurci site?:D:D
2012. ápr. 28. 19:38
 12/17 anonim válasza:
46%
Most be fog bukni az ncore?????!!! vagy mért írja mindenki ezt? mi történt? le vagyok maradvan...... remélem nem fog mert akkor megzavarodok:D
2012. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

mert csak most voltak szívesek tájékoztatni mindenkit,aki már hetek óta várt a regisztrációra,hogy 1500ft+áfa a regisztráció és állítólag ezért már bevarrhatják őket,hogy pénzt kérnek illegal tartalmakért.én nem értek az ilyen jogi szarokhoz,olvasd el asva.infon!

itt a link: [link]

2012. ápr. 29. 10:15
 14/17 A kérdező kommentje:
egyébként bőven megér ennyi pénzt,csak miért most kellett szólni?
2012. ápr. 29. 10:15
 15/17 yeti41 válasza:

ami nem is működik.....

állítólag vmi társkereső oldalra kellet volna regelni

2012. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem volt kötelező oda regelni,én küldtem sms-t,mert azért egy ilyen ajánlatot nem hagytam volna ki.
2012. máj. 16. 20:00
 17/17 Victory1995 ***** válasza:

Az nCore minden fent van (Csak a legfrissebb filmek nem) :/

A Beload szerintem a legjobb vannak free torrentek meg a legújabb filmek de ha régi film kell akkor az nCorehoz fordulok ha új akkor meg a beloadhoz. A bithumen is nagyon jó oda a legnehezebb bejutni de sikerült nagy nehezen egy nagyon jó bithorlo accomba fájt de nem baj mert utána egyből szereztem bithorlo meghívót. :D

Tehát az én Top5-ös listám:

Beload

nCore

Bihumen

Bithorlo

Diablo

2013. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!