Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows xp-vel wifihez csatlak...

Windows xp-vel wifihez csatlakozni?

Figyelt kérdés
Most telepítettem fel az xp-t a laptopra de nemtudom hogy kell csatlakozni az itthoni wifi-nkhez ami a pc-mhez van kötve. Mikor bekapcsolom nem jön ki alul a tálcán hogy nem vagyok csatlakozva csak az hogy a gép veszélynek van kitéve mert nincs vírusírtó. A vezérlőpultba próbálkoztam de nem találtam semmit...

2012. ápr. 28. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

mert kell hozzá 1 driver :D XD meg kell telepiteni 1 virus írtot is


gondolom most raktál fel elöször windowst :D

ja meg a többi drivert is rakd fel amik kellenek :D

2012. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem eredeti a windows akkor honna szeezzem be a drivereket?
2012. ápr. 28. 14:28
 3/8 legendavagyok01 ***** válasza:
A driver-eknek mindegy, hogy eredeti vagy nem a Windows. A géphez lenni kellett driver-lemeznek, de az sem baj, ha nincs, mert a gyártó cég oldaláról le lehet tölteni, valószínűleg frissebbek is, mint a lemezen lennének.
2012. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fölraktam egyet,ActiveSync 4.5 ez a neve most kiírja hogy nincs kapcsolat de csatlakozni nemtudok sehova mert nemmuitat semmi kapcsolatot
2012. ápr. 28. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
de a laptop widiével kompatibilis driver kell
2012. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
meg rakj fel video kártya drivet megm indent ami kell de inkább használd a telepitö cd-t amit a laptophoz adtak még mielött szét basznád mert hülyeségre nincs garancia
2012. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Laptop típusa és és márka?
2012. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Nos igen, könnyebb dolgunk lenne ha ismernénk a márkát/típust, mint itt vaktában lövöldözni.
2012. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!