Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok segíteni Comodo...

Tudnátok segíteni Comodo Dragon-nal kapcsolatban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Néhány oldalon szeretném, ha elmentené a jelszót, de fel sem ajánlja ezt a lehetőséget. A beállításokban pedig ez az opció van bejelölve. Lecseréltük a gépet, ezen nem megy ez a funkció, miért?

Nem szeretnék böngészőt cserélni, mert ez nagyon gyors.

Köszi


2012. ápr. 27. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezt a laptopomrol kuldtem, azert a chrome van ott a dragon helyett. Es ezert nincsen ekezetes betum sem :}
2012. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam az Operát, szinte ugyanaz.

A jelszó probléma itt sem működik. Mondjuk ez legalább már lementi az oldalt, de újbóli megnyitásnál nem tölti fel a jelszóval. Megnéztem a képet, de ott én hiába állítom át a dragonra vagy most az operára, mindig visszaugrik a jelenlegi böngésző használatára.

A firefoxot szeretném kiváltani, mert bár eddig nekem az jött be a legjobban, iszonyatosan fogja a gépet. És állandóan fut vmilyen robot rajta, amit nem tudok kikapcsolni.

2012. ápr. 28. 11:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is a Firefoxról váltottam. Itt valami szoftveres beállítás sántít, hogyha nem menti el neked az alapértelmezett böngészőt. Egyébként még a Chrome-ot is kipróbálhatod,a dragon annak a motorját használja.
2012. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!