Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csatlakozzak rá az...

Hogyan csatlakozzak rá az internetre?

Figyelt kérdés
Átváltottunk UPC-ről DIGI-re és nem tudok rácsatlakozni az asztali géppel a netre de a laptoppon igen. Az asztali gép pedig azt írja ki hogy nincs IP-ém. Légszi segítsetek a segítséget előre is köszönöm.

2012. ápr. 25. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Dugd be a drótot a fenekedbe XD Nem csak viccelek:) Hálózati helyek, otthoni vagy kisebb munkahelyi hálózat beállítása ,

tovább, tovább, por kiválaszt, tovább és kész .

Win7 el meg sokkal egyszerűbb. Ott is hálózati helyek, otthoni, ads kapcsolat, beírod a felhasználónevet és kódot

2012. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amúgy UpC vagy Digi tök mindegy egy kutya ugyan úgy adsl , csak a felhasználónév és a pass más
2012. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Odáig nincs gond hogy beírom a jelszót és a felhasználónevet de utánna kiírja hogy "A művelet nem fejezödött be, mert nem tudja időben elindítani a távvezérlési csatlakozákezelő szolgáltatáshoz. Próbálja meg újra végrehajtani a műveletet." és azt is írja hogy 711 hiba.
2012. ápr. 25. 16:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Volt már kint a szerelő hogy bekeresse a jelet ?
2012. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Volt amikor beszerelték a netet de akkor egy laptopra volt rá csatlakoztatva és most is rá van, de én még az asztatli gépet is ráakarom csatlakoztatni de nem tudom. Tulajdonképp egy otthoni hálózatot akarok létre hozni.
2012. ápr. 25. 16:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor sokkal bonyolultabb mint gondoltam, mert gondolom van rúter és az ip miatt genyóskodik.

Akkor az asztali számgépem be kell hozni a rúter progiját.

Ami általában úgy történik hogy internetes oldalt megnyitod és beírod hogy 192.168.0.1 az alap az mindig ez csak a vége változik hogy 192.168.0.2 azzal kell variálni míg ben nem jön. És ha bejön ott kell a hálózati beálításban látnia az asztali gépet. ha nem akkor meg kell keresni. Az a baj hogy nem ismerem a rútered így a rendszerét sem. Így látatlanul nehéz segítenem.

Még valami ami eszembe jutott , hogy kapcsold ki a tűzfalat a gépen lehet hogy az blokkol valamit

2012. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy switchet használok amiben van router elosztó is, ilyenem van [link] .
2012. ápr. 25. 18:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Aham az nem számít ugyan úgy jön be a menüje , mint a sima rúternél ahogy mondtam.

Lehet hogy a laptop tűzfala blokkolja vagy ez a rúter.

Túl sok lehet a hiba.

Otthoni hálózatot sikerült létrehoznod ? Be tudtál lépni a rúterba ? internet megnyitása : oda írod ahol a http:www....hogy 192.168.0.1 vagy 0.2 vagy 0.0 letiltottad a tűzfalakat?

2012. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Működik minden rendben köszi a segítséget!
2012. ápr. 25. 18:25
 10/16 anonim ***** válasza:
na oléééé :) örülök ha tudtam segíteni
2012. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!