Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube probléma? (kép lentebb...

Youtube probléma? (kép lentebb linkelve)

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok nagyon sok youtube videót megnyitni, mert ez fogad, miután megnyitom az adott videót: [link]

És ez mind igaz a Chrome, Mozilla, IE és a Safarira is. Driver legújabb, ezzel sem lehet probléma. Mással is történt már ilyen, illetve esetleg valaki talált már erre megoldást?



2012. ápr. 22. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Végül is, megtudod nyitni, csak nem játssza le?

Ha sokat vársz, akkor sem? Mekkora a netsebességed? Nincs nagy felbontásra állítva a youtubod?

2012. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen meg tudom nyitni, de csak ez a fekete képernyő van, beállításokat nem engedi (így a felbontást se tudom beállítani). Nem mindegyik videónál van ez, de mostmár túl soknál. Akármennyit hagyom, akkor is csak mintha töltene, csak nem engedi még azt se, hogy leállítsam, mint ahogy látható az alsó sáv inaktív lesz (lejátszó gomb, megállító gomb, beállítás gomb). A nettel nincs gond, mert más videót le tud játszani gond nélkül.

Annyit vettem még észre, hogy ilyen hivatalos videóknál merül fel inkább a probléma + VEVO-soknál.

2012. ápr. 22. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Na megvan a probléma, a tűzfalam kavart be, de először hiába lőttem le nem volt okés, de most valamiért már megadta magát. Rejtélyes, de most már működik.
2012. ápr. 22. 15:16
 4/4 anonim válasza:
Szupi! Nekem is ugyanez volt a problémám... milyen érdekes! :D
2012. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!