Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Qtorrent, mi lehet a probléma?

Qtorrent, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom és ezidáig a hotel internetjével töltöttem le filmeket. Kb. egy hete ez nem sikerül.

A torrent nem töltődik, piros, DHT status: not allowed.

Én nem értek hozzá sajnos. Több torrent oldalról is próbáltam.

Mi lehet a probléma?

Számítógépeket cseréltek a hotelben, lehet, hogy letiltották a torrentezést, ez lehetséges?

Köszönöm


2012. ápr. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A Trackers fülön nézd meg a Status oszlopot, ott írják le a pontos hibát. A tiltás észlelése és a piros szín (hibajelzés) azért arra utal, hogy nem tud kommunikálni a kliens.


A DHT-t csak publikus oldalnál érdemes bekapcsolni, ha nincs seeder. Amúgy legyen kikapcsolva.

2012. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
utorrent.hu -n mindenre van megoldás.
2012. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A státusz oszlopban egyszerűen azt írja:

Letöltés 0,0 %

És áll és ennyi....

Regisztráltam az utorrent-re is, hátha megtalálom a választ, de nem tudom megnyitni a postafiókom oldalát....

Vicces....

Köszönöm!!

2012. ápr. 17. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, két Status vagy Állapot oszlop van.

A másik kell, amikor rákattintasz egy torrentre, akkor a képernyő alsó felén ott vannak részletek: Fájlok (files), Info (info), Peerek (peers), Trackerek (trackers), stb...


A trackerek fülön van egy másik állapotjelző oszlop, itt írja azt a hibát, ami miatt nincs adatforgalom.

2012. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Helyi Peer keresés Nem engedélyezett

Peer kicserélés Nem engedett



Kivagyok...... :(((((((((

2012. ápr. 17. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!