Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype fiók törlése?

Skype fiók törlése?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet skype fiókot törölni/ megszüntetni stb..?

Lehetséges-e.


2012. ápr. 19. 13:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Ezt már többen kérdezték itt az oldalon, és érdemleges válasz még sosem érkezett. Sokat keresgéltem én is ez ügyben a neten, általában azt írják, hogy nem lehet törölni. Olyanokat is olvastam, hogy ha valaki nem lép be bizonyos ideig, akkor törlődik a fiók. Én ezt most megcáfolnám, mert - az első skype fiókom jelszavát elfelejtettem, így csináltam másik fiókot. Több mint egy évig eszembe sem jutott ez a fiókom. Aztán egyik nap, valahogy, mint derült égből villámcsapás, eszembe jutott, hogy mi is lehet a jelszó. Kipróbáltam, bejutottam, még élt a fiókom. Azóta van 2:)))

Szóval, nem hiszem, hogy lehet.

2012. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
én is pontosan így jártam :)
2012. ápr. 20. 17:03
 3/23 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül:)

De, mondjuk én nem is bánom, hogy 2 fiókom van. Az egyiket használom csak a családom részére, a legközelibb rokonok, gyerekek... A másik maradt az internetes ismerősökre, így nem kell úgymond suttyomban /láthatatlanul/ bejelentkeznem, ha nem akarom, hogy zavarjanak:) Mindennek van előnye, és hátránya is. Én így nagyon jól elvagyok a 2 skype fiókommal:)

Különben még utána néztem a törlésnek, de, eléggé körülményes. Csak angol oldalakat találtam, / az angol nem az erősségem:)/ de a google fordítónak köszönhetően azért megértettem mi a teendő a törlésre. Állítólag lehet írni a skype üzemeltetőinek, és lehet kérni a fiók törlését. / Itt a felhasználói jogszabályokra hivatkoznak, hogy ha valaki nem akar egy szolgáltatást igénybe venni akkor törlik a fiókot./ Nézz utána, lehet sikerül megoldanod. Írd be a google-ba - skype fiók /vagy profil/ törlése,

biztosan találsz használható megoldást.

üdv.

2012. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Megnyitod a Skype-ot.

Súgó->Angol nyelvű súgó-témák

Feldob egy ablakot (böngésző)

(linket azért nem adok, mer álladóan változik)

Betölt a Skype Help center

Meírod a keresőbe: delete

Majd az első találat

Ha Chrome-od van akkor lefordíttatod

És végigköveted az utasításokat

(Nem próbáltam ki, de ha működik akkor leírnád?)

2012. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 danicsi válasza:
Na én meg csináltam amit írt és röviden annyi hogy nem lehet törölni a skype fiókodat azt lehet csinálni hogy be lépsz az adatlapodra skypen belül és törölsz mindent név email hangulat jelek profilkép. stb.a partnereid sem fognak tudni törölni a névjegyzékből de több ember már nem tud megtalálni és az adataidat sem tudja használni senki mivel kitörölted hát enyit tudtam segíteni remélem jól jött
2012. jún. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
0%

Skype legyen kikapcsolva

Win7 -> Start menü -> kellékek -> futtatás -> beírod: %appdata% és nyomsz egy ok-ot -> Skype mappára 2xkatt -> a törölni kívánt felhasználó mappáját kitörlöd


nekem sikerült és keresésnél sem hozza amit kitöröltem

2012. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én megcsináltam így ahogy leírtad, de nem tudja mivel megnyitni, ha beírom a futtatásba, hogy %appdata%... Akkor mit csináljak, mivel én is ki szeretném törölni az egyik skype account.omat!?
2012. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Azzal hogy az appdatából kitörlöd, nem mész semmire. Ez egyszerűen csak a gépre telepített skype-ból törli az adott logint. A skype szerverén ettől még megmarad az account.
2012. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Van egy egyszerű megoldás. Nem használod többet... :)
2013. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
engem ez már nagyon zavar, törölni akarom azt, amelyiket nem használom
2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!