Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti megvennétek ezt a Travián...

Ti megvennétek ezt a Travián accot a helyemben?

Figyelt kérdés
3000 forintba kerül, 5falu, top 10 klán, van hozzá aranyklub is ami nagyon jó... Ha megnézzük mennyit kellett foglalkoznia vele, meg amennyit ráköltöött, szerintem egész jó ajánlat! :)

2012. ápr. 17. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
De nem fogod megbecsülni, meg mi értelme van játékért pénzt kiadni?
2012. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség...

Ez egy ingyenes játék, bármennyi "munka" is van benne, marhaság erre kiadni pénzt...

2012. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltott amúgy ilyet eladni.3rugó nem sok érte.Nekem eddig 3falum van,plusz kaptam még hármat,tehát 6 összesen,marha sok melóm van abban ahogy most állok,plusz 10rugóért vettem eddig aranyat.
2012. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:

Mire lenne jó?


Az ember szeret játszani, ez oké. De pont azért jó nyerni, mert van mögötte küzdelem. Aki felmászik egy hegyre az egészen más élményt él át, mint aki felmegy autóval és körbenéz. Pont az út hiányzik, amit legyőzött.


Ugyanígy a játékkal is így van. Csinálok neked egy játékot, meghívok ezer embert, mindenkinek lesz 1000 alatti pontszáma, neked meg adok 1 000 000 pontot. Vagy mondjuk játszunk sakkot és én az első lépésnél feladom a játékot. Mi ebben az öröm?


Egy ilyen jellegű játéknál pont az adja az örömöt, hogy magadtól érted el azt, amit elértél. Különben teljesen felesleges az egész.

2012. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5 falu nagyon kevés, tehát kezdő acc, nem sok munka lehetett benne. Top 10, de még top 1 klánba is pénzbefektetés és embertelen idő rászánása nélkül be lehet kerülni, szóval ez sem nagy kunszt. Semmit nem ér az az acc.


Mondjuk véleményem szerint egy top 1 játékos accountja sem ér egy forintot sem. Hülyeség ilyenre pénzt kiadni, mert akkor hol a sikerélmény? Nem jobb végigjátszani azt az egy-másfél évet és önerőből, a saját képességeidből megnyerni a kört a klánoddal?

2012. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:
1-2 év múlva megunod, és rájössz, hogy fölöslegesen vetted meg :P
2012. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!