Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csalnak a traviánban?

Hogyan csalnak a traviánban?

Figyelt kérdés
A Travian t4-ben a piacon néhány apróságért rengeteg ezüstöt fizet egyik felhasználó a másiknak,ez azt jelenti hogy valaki két vagy több felhasználót futtat úgy hogy nem jönnek rá erre és képes saját magától megvásárolni néhány apróságot rengeteg ezüstért, a kérdés az hogy hogyan csinálja ezt? Ha két felhasználóm van ugyanarról az IP-ről akkor a rendszer automatikusan elrejti mindkét felhasználótól a másik felhasználó tárgyait, én próbáltam hogy két böngészővel lépek be a játékra és egyiknél proxyt használok az IP distorting és más mégis rejtve maradnak a piacon a tárgyak. Hogyan lehet ezt megoldani?

2011. dec. 17. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:

VPN , tor halozat kellenek az ipcim megfelelo elrejtesehez. De pl online poker oldalak vergodnek a tor-os anonimitas miatt sokszor inkabb vpn.


Jo szorakozas ehez robotot irni ami kereskedik, regebben fejelsztettem en is egyet szorakozasbol. Eleg sok buktatot helyeznek el a robotok szamara a fejlesztok, no de egyik sem tul komplikalt. Csak sok munka orat bele ol az ember aztan egy apro valtoztatast eszkozolnek az oldalon es maris nem mukodnek egyes funkcioi a robotnak:(

2011. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!