Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Atirtam az ip cimem az interne...

Atirtam az ip cimem az internet beállitasoknal az ip cimem de megis a rapidshare a regi ip met mutatja h toltok eppen rola. Pedig nem toltok. Mi a baj?

Figyelt kérdés
atirom az internet protokolnal/TCP/IP -nel h a kovetkezo ip hasznalja...irok be egy talalomra valmit..aztan meg nezzem a cmd ben ipconfig/all nal mar az uj ip jelzi de megis amikor megyek tolteni a rapidsharenel meg mindig ugyan az a hiba...pedig nem is toltok rola es neha enged tolteni nagyon ritkan
2009. jún. 19. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mi volt az IP cím amit átírtál és mire írtad át?

nem lehet, hogy belső IP címet (192.168...) írtál át (ha router mögött vagy), mert akkor nincs jelentősége, mert kifelé a szolgáltatótól kapott IP cím látszik.


Ha azt átírod, akkor a neted nem menne.

2009. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az IP címet nem te, hanem a szolgáltató határozza meg (mindig).

Te azt ugyan átírhatod, de alapértelmezésben a szolgáltatótól kéri a rendszer az IP a netre való csatlakozáshoz.

2009. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=BEMzvWohDpM

ez a video szerint irtam at pontossan arra amire a videoban...........wifivel vagyok fent a tesom routerjerol.........upc..chello internetunk van ....de tesom nem huz rapidrol de megis valki hazsnalja az ip...mit tehetek ez ellen?

2009. jún. 19. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Az az IP cím számít ami a routeren belül van fixen beállítva, vagy DHCP-n keresztül amit kioszt neki a szolgáltató (végső soron az ugyanaz). Az látszik a rapidshare felé is. Hiába is írod át a saját gépeden.


Ha viszont a routernél átírod az IP címet, akkor nem fog menni a chellos neted.


Pl. Inviteles ADSL-nél ott majd minden újraindítás után új IP címet is kapsz, de Chellonál nem.


Ha rapidshare-t akarsz kijátszani, akkor anonym proxy mögé kell menned, ami proxy azonosítót a böngészőben tudod beállítani, ami macerás, hogy találj ingyenes anonym proxyt, ami működik is.

2009. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!