Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a gyanúm, hogy elállitottam...

Az a gyanúm, hogy elállitottam valamit az internet beállitásoknál. Mi a baj és hogyan állithatom vissza?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Intenet explorer van és Windows Vista van a gépen.

Ha megnyitom a Start menüből pl. a My Computert, My Picturest vagy teljesen mindegy mit, amihez nem kell internet ekkor ezeket a sorokat látom:

- kék cimsor, pl. my computer

- alatta File, Edit, View, Favorites, Tools, Help (gondolom ezt hivják menüsornak)

- alatta Back, Forward, Up, Search, Folders, Views, Refresh, Home (talán eszköztárak?)

-alatta a böngésző sor, ahova irom, hogy www.... vagy pl, my computer


Azonban, ha az internetet illetve az e-mailt nyitom meg szintén a Start menüből vagy bárhonnan, akkor csak egy sor van a cimsor alatt:

- kék cimsor, jelen esetben Új kérdés egyéb kérdések témában - Windows Internet Explorer

- alatta Back, Forward, böngészősor ( [link]


Vagyis nem látom a menüsort és az eszköztárakat. Beállitani sem tudom, hiszen nem adja fel lehetőségnek a View menüt.

És F11-el sem történik semmi. Már próbáltam.

Továbbá kattintottam a cimsor alá jobb gombbal is, de ott sem tudtam visszaállitani.


Mi tehetnék még?

Remélem, érthető voltam és tudtok segiteni!


Köszi.

33/n - és még szőke is

Ja! És angolul vannak a feliratok, nem magyarul.


2008. nov. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy félreértettelek, de..

Nekem is Vistám van, és sokszor nálam is ez a probléma.

A menüsort úgy tudod megjeleníteni, ha hosszan lenyomod a bal oldali Alt-ot. Itt pedig a nézetbe kell valamit állítgatni.. szóval próbáld ki.. Elvileg így jó :S

(16/n xD)

2008. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnyomtam az Alt-ot, de nem jelent meg semmilyen nézet. :(
2008. nov. 21. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
jaööhm.. hosszan :D ez kimaradt bocsis
2008. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom pontosan, mit is jelent a hosszan nyomni. Az előbb lemértem és pontosan 2,5 percig tartottam lenyomva az Alt-ot. A baloldalit. Semmi.

De azért köszönöm, hogy megpróbáltál segiteni.

Sajnáéom, hogy nem lehet itt mentett képernyőt is csatolni, mert lehet nem volt egyértelmű, ahogy leirtam.

2008. nov. 21. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem hosszan.. :) 1-2 másodperc.

Éshát tényleg érthetőbb lenne képpel :S De hátha jön vki okos aki megoldja :P Addigis kitartás :)

2008. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!