Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózati biztonsági kulcs...

Hálózati biztonsági kulcs kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Most csinálták meg a netet és az én gépemen minden oké, de öcsém gépén kéri a jelszót,mert levédettem a netet eddig oké, de kér egy olyant is hogy hálozati biztnsági kulcs, amit viszont nem tudunk hogy mi :( nem lehet kikapcsolni ezt, hogy ne kérje, vagy simán nem tudom beállítani, hogy ne legyen még sem kódolva a net?
2012. ápr. 11. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

a titkosítás kikapcsolását mondjuk annyira nem ajánlom, mert lehetnek kóbor laptoposok, akik meg ráállnak majd a netetekre és akkor meg a sebességgel lesz gáz...


a routeren a wpa vagy wpa2 titkosítást kell beállítani, aztán hozzá egy megfelelő erősségű jelszót és azzal tudsz majd bármilyen eszközzel csatlakozni a routerhez és netezni

2012. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!