Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult le hirtelen az...

Miért lassult le hirtelen az internet, ha előtte jó volt?

Figyelt kérdés

Nincs megosztva a házban az internet. Mivel nem használjuk egyszerre, csak átdugjuk a csatlakoztatót, és megvan oldva. Viszont nálam pár hete borzalmasan lelassult a net. Egyszerre egy oldalt tudok megnyitni, mellette még egy google-t sem, mert rögtön befagynak.

Ha filmet töltök, rendes sebességgel jön, csak az oldalak töltődnek be lassan. Nemrégiben volt elmaradásunk, azt hittem lekorlátozták, de már 1 hete rendezve van. A ház másik részében tökéletes a net.

Sajnos nem értek hozzá miért lehet. Talán egy újratelepítés megoldaná a problémát?

Köszönöm, ha valaki tud válaszolni.

20/L


2012. ápr. 10. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán igen, eléggé úgy fest, hogy a te gépeddel van valami.
2012. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre én is gondoltam. Vírusirtást is futtattam, de nem talált semmit.
2012. ápr. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!