Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor lehet nagyobbítani az...

Mikor lehet nagyobbítani az internet sebességünket?

Figyelt kérdés
még valamikor hallottam hogy pl a t-hom-nál vannak olyan napok hogy lehet az internet sebbeséget növelni úgy hogy a havi díj ugyan anyi marad mert nekem 1mb/s-os netem van és szeretném nagyobbítani legalább 5mb/s-ra ha valaki tudja a megoldást írjon
2012. ápr. 10. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha növeled, akkor fizetned kell valamennyivel többet
2012. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyeled a hivatalos oldalt, mikor tartanak ilyen kedvezményt. Ezek biztos nem titkos dolgok, legfeljebb időszakos lehetőségek, és nem alapból elérhető dolgok. Mondjuk olyan viszonylag ritkán van, hogy te ugyanannyi pénzért jobbat kapsz. Ez akkor szokott csak előfordulni, ha a szolgáltató maga bővíti a kínálatot, és automatikusan emeli a sávszélességeket. Ez azért 1-2 évente be szokott következni.


nagyobbítani = növelni

2012. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató nem emeli a sebességet, akkor te nem fogod tudni magadnak. Erre nincs lehetőség.


Vagy van valami akció és ideiglenesen megemelik, vagy fizetsz nagyobb csomagra.

2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!