Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feliratkozás nCore-on? Hogy...

Feliratkozás nCore-on? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egy pár napja az ncore.cc-n van egy kiírás, hogy aki szeretne csatlakozni, iratkozzon fel és egy pár hét múlva kap emailt róla, hogy mikor tud regisztrálni. Volt már ilyen régebben is? Ilyenkor minden feliratkozót "felvesznek" vagy csak random egy pár embert? köszi

2012. ápr. 9. 23:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar?

Kétlem, még ha küldenek is tuti beletelik jó pár hétbe.

2012. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én kaptam, beregiztem, errek kéri hogy küldjek egy sms-t egy számra (0690 = emeltdíjas (2000Ft))!


B*SZOK KÜLDENI! A K*RVA ANYJUKAT, AZT!

2012. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bp1985 ***** válasza:
Az emelt díjas sms-es az kamu reg, azzal bármikor kivághatnak. Az ncore soha nem volt, és nem lesz fizetős.
2012. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 cipi8 ***** válasza:
Az nCore-ra meghívó alapján tudsz biztosan bejutni!!! Viszont most a nyitóoldalon (www.ncore.cc) feliratkozási lehetőség van még hó végéig meghívóra, de mint írtam csak lehetőség nem biztos és nincs is rá garancia hogy kapni is fogsz! Minden más szabad regisztrációs (Facebook) meg SMS regisztrációra nincsen! Ezek mind kamuk! Én már csak tudom mivel tag vagyok kb. 2 éve.
2012. ápr. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A főoldalon lévő feliratkozásról van szó!!!
2012. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Bajnok93 válasza:

[link]

lehetséges hogy tényleg fizetős lesz!

2012. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bajnok93 válasza:
Már 1 hónapja feliratkoztam és még mindig semmi!senki sem kapott visszajelzést?
2012. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 cipi8 ***** válasza:
Én kaptam már 4 -et is de mivel már 2 éve tag vagyok ezért nem magamnak hanem a barátaimnak elosztogattam volna. Az email-ben benne lesz a regisztrációhoz az oldal ott minden okés majd... Amúgy fizetős be kell regisztrálni majd egy oldalra és 1500Ft+Áfa-ért kell küldeni egy számra SMS-t! Másképp nem engednek be, szó se róla de mocskos szemét módon meg szivatták az embereket, inkább írták volna ki hogy fizetsz majd 2000Ft-ot és akkor belépsz most meg aki megkapta már csak nézelődik hogy WTF. Sajnos erről minket (tagokat) sem tájékoztattak hogy ez majd pénzes téma lesz.
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!