Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feliratkozás nCore-on? Hogy...

Feliratkozás nCore-on? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egy pár napja az ncore.cc-n van egy kiírás, hogy aki szeretne csatlakozni, iratkozzon fel és egy pár hét múlva kap emailt róla, hogy mikor tud regisztrálni. Volt már ilyen régebben is? Ilyenkor minden feliratkozót "felvesznek" vagy csak random egy pár embert? köszi

2012. ápr. 9. 23:12
1 2
 1/18 bp1985 ***** válasza:
100%

Változások az oldal életében - Hozzászólok a fórumban!


Kedves Felhasználók!

Az oldalon tulajdonosváltás történt, aminek köszönhetően hamarosan megnyitjuk egy rövid időre a meghívó küldést.

Emellett célunk, hogy még jobb rendszert tudjunk látogatóink részére biztosítani! Folyamatosan szeretnénk a Ti véleményeiteket is kikérni ahhoz, hogy a lehető legjobb irányba tudjunk fejlődni, növelve a közösségi szellemet a jelenlegi színvonal fenntartása mellett.

Már most lehet jelentkezni a meghívóra ITT, nehogy lemaradjatok! Az így megadott e-mail címen pár héten belül értesíteni fogunk, hogy mikor tudsz regisztrálni az oldalra.

Akkor is célszerű meghívót igényelned ha másnak a hozzáférését használod. Ez a fajta feliratkozás nem kerül pontokba, és korlátozva sincs, így nyugodtan megadhattok több e-mail címet is!

2012. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nos, ez jól hangzik, köszi :)
2012. ápr. 9. 23:37
 3/18 cipi8 ***** válasza:
78%

Én nCore user vagyok kb 2 éve de még nem volt ilyenre lehetőség az én itt létem alatt, mi sem tudunk többet mert az 1. válaszoló már leírta hogy mi a helyzet ugyanis ez van csak az üzenőfalra kiírva a témával kapcsolatosan! Annyit tudok mondani neked hogy iratkozz fel minél többször mert szerintem ez sorsolás alapján lesz a kiosztás, de azt hogy mennyi meghívót fognak sorsolni arról nincs semmi hír! Én is fel iratkoztam vagy 25-ször aztán majd látom hogy kapok-e valamit, mert ígértem egy barátomnak meghívót és amikor küldeni akartam neki pont felemelték 500-ról 1000-re!


DE EZ MOST NEM KAMU!!! NEM OLYAN FACEBOOKOS BAROMSÁGOK MINT AMIKRE IRATKOZIK A SOK HÜLYE! MERT AMÚGY JELENLEG CSAK EZZEL A FELIRATKOZÁSSAL VAGY EGY MÁSIK NCORE FELHASZNÁLÓ ÁLTALKÜLDÖTT MEGHÍVÓVAL LEHETSÉGES A REGISZTRÁCIÓ!


De nem hiszem hogy több ezer meghívót szórnának ki, mert aki nem igazán tartotta be a többi torrent oldal alapvető szabályait azok ide se nagyon hiányoznak hogy rontsák az amúgy is jó színvonalat meg csak élősködjenek!


Félre értés ne essék nem akartam senkit megbántani vagy nagyképűsködni, de szerintem ti is tudjátok hogy vannak olyanok akik csak lefelé nyomnak mindent de a seedre vagy hogy töltsön fel valamit arra már nem képes!

2012. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ilyen eddig még tényleg nem volt, de azért annyira nagy reményeket senki ne fűzzön hozzá, hogy így bejut.

Fene tudja hány meghívó fog kimenni...

2012. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát akkor csinálok vagy 40 gmailes címet aztán remélem a legjobbakat :D aztán lehet hogy szerencsém lesz és 40 ncore accal mindenki fizeti nekem az ingyen köröket :P
2012. ápr. 10. 15:23
 6/18 A kérdező kommentje:
bár lehet, hogy nem a legjobb ötlet egy gépről sokat feliratkozni, nem hiszem, hogy egy ekkora nevű oldalnál ne csekkolnák az ip cimeket, hogy egy ember hányszáz accot akar
2012. ápr. 10. 15:32
 7/18 A kérdező kommentje:

"Már most lehet jelentkezni a meghívóra ITT, nehogy lemaradjatok! Az így megadott e-mail címen pár héten belül értesíteni fogunk, hogy mikor tudsz regisztrálni az oldalra.

Akkor is célszerű meghívót igényelned ha másnak a hozzáférését használod. Ez a fajta feliratkozás nem kerül pontokba, és korlátozva sincs, így nyugodtan megadhattok több e-mail címet is!

" illetve mégis lehet többet :D

2012. ápr. 10. 15:34
 8/18 anonim ***** válasza:
amióta megjelent ez a dolog nekem elérhetetlen az oldal...1 percre nem engedett be merthogy túlterhelt,másnál is ez van?
2012. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 cipi8 ***** válasza:
Nekem sem jön be pedig most akartam megnézni hogy hogy áll a helyezésem! Sokan azt hiszik hogy mindenki majd csak úgy bevesznek vagy mi? Szerintem 1-2 ezernél többet úgysem dobnak szét! Na mind1 majd reggel belépek mert szerintem ez egy darabig nem fog bejönni!
2012. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Bajnok93 válasza:
Valaki már kapott e-mailben választ?A regisztrációval kapcsolatba?
2012. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!