Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám eladó házam...

Hogy tudnám eladó házam képeit egy ingyenes oldalra feltölteni ahol az érdeklődők megnézhetik azt?

Figyelt kérdés
Sok ember nézelődik a neten. Szeretnék egy saját kis "honlapot" készíteni ahova sok kép és a lényegi tartalom felkerül. Ezt az oldalt jelölném meg hivatkozásként pl. a nyomtatott sajtóban. Ezt hol tehetem meg? Létezik ilyen tárhely? Sajnos nem vagyok járatos ezekben a dolgokban. Köszönöm a segítségeket!
2012. ápr. 2. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Erre bármilyen webtárhely szolgáltatás jó, nem? Én régen az ATW-t használtam, nem volt gond vele, ajánlom neked is.

[link]

2012. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt szeretném ha meg tudnék adni egy címet ahol az érdeklődők a képeket meg tudnák tekinteni.
2012. ápr. 2. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

1./ Képek feltöltése ingyenes magyar weboldalra: fotoalbum.hu, vagy ingyenes külföldire: priviben küldhetek rá javaslatot és az album linkjét beirni hirdetésed szövegébe vagy elküldeni célszemélyekhez.

2./ Csinálj 5-10 perces, infókkal teli, saját hangalámondásos videot, töltsd fel a YouTube-ra és linkjét ird be a hirdetés szövegébe vagy küld el a célszemélyeknek.

Problémádhoz ennél jobb marketinget nem tudok elképzelni.

2012. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 3. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. Kattints a zöld kézre, ha megérdemlem.
2012. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!