Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baj van az internettel?

Mi baj van az internettel?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy magyarázzam. A Chrome-t használok és van pár oldal, amikor valamilyen ún. SSL hiba jön be. Ha megnyomom a "tovább" gombot, akkor bejön az oldal, de kb, mintha mobilról neteznék. Gondoltam a tűzfal miatt van, ezért kikapcsoltam, de nem változtatott semmin. Ilyen oldalak pl. twitter, zeneszöveg... ilyenkor fennt, ahol írja a linket a " http://" piros színűre változik és át van huzva egy vonallal és előtte egy piros vonallal áthúzott lakat jelenik meg, ha újratöltöm az oldalt, akkor is ugyanez jön be, az oldalon, pedig semmi kép és mintha egy mobilra nem kompatibilis oldalt nyitottam volna meg..

2012. ápr. 1. 19:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 2. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!