Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond az internettel?

Mi lehet a gond az internettel?

Figyelt kérdés
Kedden kötöttük be az internetet (T-Home és 5 megabites), de a mai napon a DSL lámpácska a készüléken pislákol meg leginkább nem világít - így ugye nincs internet. Most is csak azért tudok kérdést feltenni, mert kaptam kölcsönbe mobilinternetet... Na szóval... ilyenkor mi a baj a készülékkel/internettel? És mit lehet ilyenkor tenni? Majd helyrejön, vagy értesíteni kell a szolgáltatót? Vagy nem jó az adás, de később jó lesz? Szaga van, de működik és szerintem csak az az új szaga van a készüléknek. Egyébként a T-Home-nak gyakori ez, hogy a net elmegy majd visszajön (volt már rá incidens mostanság is így, hogy új a net, hogy ledobál). Nem tudom, hogy ez a net hogy működik, mert idáig kábeles netem volt és nem készülék segítségével kaptam az internetet. Köszönöm szépen a segítséget!!!
2012. márc. 2. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehetséges, hogy még kedd óta nem tudott beállni a net? Vagy lehetségesen elfog romlani a készülék?
2012. márc. 2. 18:57
 2/4 anonim ***** válasza:

" Nem tudom, hogy ez a net hogy működik, mert idáig kábeles netem volt és nem készülék segítségével kaptam az internetet."


ez nem egészen érthető a kérdésben

2012. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem ismered szerintem ezt a szolgáltatót, hogy Tisser - mostani nevén HB Agora (Hajdúböszörményi cég). Ugye Ónod a világ végén található kis település B-A-Z megyében. UPC lenne a legjobb, de hát az nincs. Van az intermicronet, HB Agora meg a T-Home szolgáltató. A HB Agora rádióhullámos vevővel adta nekünk a netet - ezért mondtam azt, hogy cérnán jön a net (rosszul fogalmaztam). Az 1 megabites volt, viszont marhára nem stabil internet, mert ha esik azért nincs net, ha szél fúj azért, ha erős napsütés azért, ha hó esett akkor meg azért volt. 3500 HUF volt a havi csekk és most valami 4400 Ft a T-Homenál az 5 megabites internet. Van némi különbség.


Na a lényeg az, hogy a mostani T-Home internet modemes tehát telefonról, vagy hogy a szöszben? Ebben az egyben nem vagyok biztos... ami a legnagyobb gondom, hogy sokszor ledob a netről. Tulajdonképpen ez a T-Home ADSL internete? Tehát ez lesz az elkövetkezendőkben is? Most per moment van internet, de nem tudom, hogy meddig - idegesítő egy pöttyet. De mindegy... most van net... ha meg nem lesz úgy is szólni kell a T-Home-nak, hogy csináljanak a nettel valamit.


Bocsánat, hogy ennyit beszélek!!!

2012. márc. 3. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
így már érthető,
2012. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!