Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a gond a gépel-intern...

Mi lehet a gond a gépel-internettel?

Figyelt kérdés

Helyzet az lenne,hogy van egy vodafone -os netem(8G korlátlan max lelasítanak)Kb egy hete elkezdte a gép,hogy ha bármilyen oldalt próbálok megnézni(tökmindegy mit)akkor azt nem tölti be csak kb a 20-ik újratöltésre.Illetve a weboldal nem elérhető szöveget dobja folyton ki.

Cookikat törlöm de akkor se szűnik ez meg.


Mi lehet a gond?Ha tud valaki akkor segítsen.

Több infót csak akkor tudok adni ha konkrétan kérdezel,mert nem vagyok gépzseni csak mindennapi natúr használatra van.

Köszi.


2011. febr. 12. 21:16
 1/6 mokkacsino ***** válasza:

A 8 Gybyte a le és feltöltött adatmennyiség. Ez mondjuk aktív youtube használat mellett kb. 20 napig elég. Ha még esetleg letöltesz egy filmet tuti elfogy.

A kérdés az, hogy mennyire lassítanak le, mert lehet, hogy ott a gond, hogy le vagy lassítva és mondjuk valami letöltőprogi meg megy a háttérben.


Kérdés: Melyik oldalnál írja ki, hogy a weboldal nem található? Vagy mindegyiknél ezt írja ki?

2011. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem töltögetek le max 2-3 játékot ami kb 200mb össz.

Youtube -ot annyira nem használjuk max havi 5-6 szor egy egy zenét megnézni azt ennyi.Ezen fellül natúr oldalakat nézegetünk.

Amúgy amikor napjába 20 or ezt elkezdi akkor minden oldalon nem csak egy egyel van gond hanem mindig az összessel.

2011. febr. 12. 21:39
 3/6 mokkacsino ***** válasza:

A 3G hálózatot fogja a mobilnet? Vagy valami nagyon lassú az. Esetleg ilyenkor próbáld meg megszakítani az internetkapcsolatot és kapcsolódj újra.

Ha sehogy sem jó jelentsd a vodafone-nak. (Lehet, hogy az eszköznek kell driverfrissítés)

2011. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szinte mindig 3G -re ál fel,és ez zavar is mert gyorsabban szedi a megákat.Mindegy...

Az a legszebb.,hogy dec 27- én vettem ezt a sz*rt :(

És esküszöm azóta kiidegel.

2011. febr. 12. 22:14
 5/6 mokkacsino ***** válasza:

Tudom milyen lehet. Nekem is volt. De én leadtam.

Az igazság az, hogy nekem mindig akkor szakadt meg a kapcsolat, amikor egy másik hálózatot talált. (3G helyett átált UMTS -re), ilyenkor szinte sohase volt netem.

2011. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legcinkebb az egészben ,hogy egy szobával odébb ugyan ez ugyan akkor vásárolt megy mint a kisangyal!

Úgyhogy már fogalmam sincs mi lehet a gond.


Köszi a választ

2011. febr. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!