A kölcsönadott mobilnetemmel vélhetően visszaéléseket követtek el. A kölcsönadás tényét nem tudom bizonyítani. Engem fognak felelősségre vonni?
Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:40
1/11 anonim 



válasza:





Az attol is fugg milyen vissza elles tortent. Ha letoltottek egy filmet vagy chaten hulyesegeket irtak akkor nem. Ha mas adataivl eltek vissza akkor az grizes. De a legtobb gonosz tevo trojanokat hasznalva tamad.
2/11 A kérdező kommentje:
Állítólag feltörtek egy weboldalt és ott adatokat töröltek.
2012. márc. 27. 21:11
3/11 anonim 



válasza:





Akkor ezt buktad, ha nem tudod bizonyítani, hogy nem te használtad. Így téged fognak felelősségre vonni.
4/11 anonim 



válasza:





Nincs az a hulye aki ennyire vissza nyomozhato szinten tenne ilyet. Ha nincs meg a tudasod akkor ezt eszre fogjak venni. Melle a legtobb esetbe egy ilyen toreshez eleg nagy adatforgalom kell. A webszervereknel alltalaban jobb celpontok ilyen esetben alltalaban portal motorok maguk. Esetleg az adatbazis motorok. Es ezek tamadasa sokszor tobb gigabajtnyi probalkozast jelent.
5/11 anonim 



válasza:





HIBA JAVITAS: A webszervereknel altalaban jobb celpontok ilyen esetben a portal motorok maguk. Esetleg az adatbazis motorok. (irnek en sql et de ez nem minden esetbe igaz) Es ezek tamadasa sokszor tobb gigabajtnyi probalkozast jelent.
6/11 kovpet 



válasza:





"Es ezek tamadasa sokszor tobb gigabajtnyi probalkozast jelent"
Ez messze nincs így :)
7/11 anonim 



válasza:





Nos feltetelezem az illeto vagy a vatikan honlapjanak feltoresevel, vagy az ifju keresztenyek oldalanak feltoresevel henceget.
De eleve aki ilyet tesz igyekszik jo alaposan eltitkolni. Beteg gondolat ezzel dicsekedni...
Nem lattom eselyet hogy valaki ezt egy kolcsonkert mobil netrol tenne. Vannak ennel sokkal jobb modszerek is.
8/11 anonim 



válasza:





ohhh meg valami. Mar elvittek volna a rend huseges orei ha ez tortent volna.
9/11 A kérdező kommentje:
Egy egyesület honlapjáról törölt vki képeket, aki feljelentést tett a rendőrségen.
2012. márc. 28. 11:35
10/11 anonim 



válasza:





De miert jelentene fel valaki onmagat ?
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!