Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van a CPU 100%-on...

Miért van a CPU 100%-on internetezés közben ha levelezek?

Figyelt kérdés
Internet Explorert használok és ha levelezek pl.a Face book-on,vagy lehet más oldalakon is néha közel 100%-on megy a proci vagy le is fagy és várni kell,hogy lejjebb menjen magától mert addig nem reagál semmire.A feladatütemezőben is csak az explorer igényel néha 90-100% között,még ha pillanatnyilag nem is csinálok semmit,pedig 3,2 gigás procim van,RAM 1Gb és P-4 es gépem van.Os:Windows XP Extended Editon...Explorer-8 -as frissítve!...Gép karbantartva mindennel...virusirtó van !...Explorer beállitásokon nem változtattam mivel nem nagyon ismerem...Mit tegyek,mert van úgy hogy nem küldi el a levelem és ha nem másolom előre ki akkor elvész!!!Valami ötlet,,,,segitsetek!...Kösszi előre!
2012. márc. 14. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Az az ezeréves processzor már nem bírja a flash és java tartalmat, nyugodj bele.
2012. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ,csak azt nem értettem ,hogy ha nem csinálok vele semmit csak várok,akkor is ugrál fel-le aztán megnyugszik az alján.Olyankor is mennek a háttérben folyamatok ha nem adok utasítást?
2012. márc. 14. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más böngészőt. Firefox, Google Chrome. Le fogsz szokni az IExplorer-ről.
2012. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
OKÉ!Megpróbálom a firefox-ot...kösszi a válaszokat!!!
2012. márc. 14. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Explorer 8 úgy belassította az erős gépemet, hogy megfogadtam, hogy a saját gépemen nem fogom használni.
2012. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!!kösszi...de segits még

Az a problémám,hogy néztem én---google crome-ot,meg firefoxot is,de úgy tűnik olyan "vérszegények" az explorer-8 -hoz viszonyítva!!!..elmondom miért:...használat közben szükségem voln a "háttérszínt...betűszínt...betűk nagyságát...oldal nagyitását egyéni méretre...megjegyezze a jelszót is...azonnali hozzáférés kedvencekhez...ezt mindet tudja az explorer!!! melyik az a böngésző amelyik hasonló lenne???Segíts ha tudsz!?!...Köszi!

2012. márc. 15. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt mind tudja az összes böngésző, sőt, ezerszer többet, mint az okádék IE.
2012. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek!:

Vagy ha nem bírja a 3,2Gb-s procim a flesh és java tartalmat kiszolgálni,...tudok-e "fölöslseges" dolgokkal felszabaditani még hogy ne kínlódjon??? Ötleteket megköszönném!!!

2012. márc. 15. 19:08
 9/10 A kérdező kommentje:

UtolsÓÓÓ

Akkor légyszi javasolj egyet ...máris teszem föl és áldani foglak...

2012. márc. 15. 19:10
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! "srácok"!!!

megoldódott a problémám,..találtam on-line segitséget és visszaállítottam az IE-t alaphelytetbe!...Olyan mint "új" korában és nem is nagyon terheli a procit...sztem tele volt mindenféle "hulladékkal"...azért Köszi!

2012. márc. 16. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!