Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan gyorsítsam fel a netet...

Hogyan gyorsítsam fel a netet a gépemen? (bő. Lent)

Figyelt kérdés
TP-LINK TL-WR1043ND típusú Wi-Fi-m van, valamint egy UPC 300 megabites netem. A Wifi a 60 négyzetméteres ház egyik végében van, (mivel oda van bekötve a net). Viszont a lakás másik végében már nagyon gyenge a jel, és szinte lehetetlen netezni. Hogyan gyorsítsam fel a netet a gépemen, hogy a ház másik végében is tudjak normálisan netezni, anélkül, hogy a wifi-t áttenném máshova?
2012. jan. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Uniblue SpeedUpMyPC


Ez igen jó program,de baszottul vigyázz, mit módosítasz/törölsz vele, mert hazavághatja a géped...

2012. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem 30 megabites net? Mellesleg én úgy oldottam meg, hogy 4-5 ezer forintért szereztem egy kis antennát a routerhez, és megnövelte a jel erősséget. (Jobb tanácsot nem tudok adni...)
2012. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen semmilyen program nem segít, veszel egy routert ami tud Repeaterként is működni (5-6ezerért már kapni pl TP-Linkből szintén) és berakod a kettő közé félútra. Megoldja minden gondod.
2012. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy veszel 1-2-3e Ft-ért egy erősebb antennát a routerre - már ha cserélhető antennás.
2012. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!