Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebookom! Jó...

Feltörték a Facebookom! Jó lenne ha sok válasz jönne erre a kérdésre!? Részletesen lent!

Figyelt kérdés
A Facebookomat feltörték és így nem tudok belépni de freemailba be tudok csak ott kitörölték az értesítést hogy megváltozott a jelszóm. Már sokszor próbáltam és arra kattintottam hogy elfelejtetted a jelszavad? és akkor ott próbálgattam és a freemailomba több ilyen jelszó kód érkezett és lehet megtudnám csinálni de már szerintem annyiszor próbáltam hogy nem adja ki azt hogy jelszó kód hogy beírjam oda. Ezért nem tudom hogy már hogy csináljam. Nagyon fontos lenne mivel szerintem senki se szeretné ha a saját fb-jét feltörnék és elolvassák az üzeneteket én is ezért nagyon aggódok és nagyon köszönném valakinek/valakiknek aki segítene itt a válaszába! Segítsetek! :(
2012. márc. 6. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

NEM a facebookot törték fel, hanem kitalálták a "pistike12" szintű jelszavadat.

Aki gyenge jelszót használ, az ne sírjon, ha "feltörik" a facebookját. Az illető valószínű FB accounthoz tartozó email címet is megváltoztatta, azért nem jön jelszókód sem, szóval ihatsz rá hideg vizet.

Tessék normális jelszót használni!

2012. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre milyen "sok válasz"-t vársz? Ezzel nincs mit kezdeni. Első megírta...
2012. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erős volt a jelszóm nem szoktam soha ilyen gyenge jelszókat megadni.. igen szerintem is azért nem adja ki a jelszó kódot mert új e-mailt is hoztak létre, de azt a régi freemailomba nem tudom megtudni se? :/ de feltörőprogram is van ha megvásárlod szóval.
2012. márc. 7. 13:52
 4/5 anonim válasza:

Ha a kód lejött, akkor azzal visszaállíthatod. Viszont csak 24-48 óráig érvényes, szóval ha a kód megérkezik, vagy azonnal lépsz, vagy kérrsz újat. A FB úgyis kiírja azt, amikor már épp elégszer kérted le a kódot, akkor hagyd 1-2 napig békén.

Ha valaha mégis bejutsz, akkor adj meg telefonos hitelesítést, emlékeztető kérdést stb.

2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. márc. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!