Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elolvasta bárki is a Google...

Elolvasta bárki is a Google új adatvédelm​i irányelveit?

Figyelt kérdés
Tudjátok mi van benne vagy csak rányomtatok hogy elfogadom?!
2012. márc. 4. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rányomtam, hogy elolvasom, de csak ilyen általános halandzsa volt, tehát vagy van egy másik (részletes vagy teljes) változat, amit picit nehezebben lehet megtalálni, vagy csak ennyi van, és akkor gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak, azt értenek alatta, amit akarnak, úgyis elfogadtuk. Egyébként engem is érdekelne, hogy mi változott pontosan.
2012. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,engem is érdekelne.Mert nehogy az legyen hogy azt fogadjuk el hogy mondjuk a leveleink közül bármikor közzé tehetnek pl részleteket a fészbukon,vagy bárhol a neten :))

Mert SIMÁN el tudom róluk képzelni!

Ahogy magunkról is hogy elolvasás nélkül elfogadjuk...

2012. márc. 5. 09:02
 3/3 anonim válasza:

Mivel FB és Google 2 különböző cég, ezért nem valószínű. Ráadásul Google eddig is azt csinált amit akart az adatainkkal. Nem kis bevételeket vágtak zsebre a kereseési statisztikák és egyéb infók értékesítéseiből.. szóval ha eddig nem zavart akkor most miért?


Nem kell minden lépést le Google+, vagy FB-zni és akkor okés a dolog.


Ez most tényleg olyan hogy ha vagy annyira okos hogy bejelented FB-n előre hogy ekkor meg akkor elmész nyaralni 2 hétre üresen hagyva a házat ne lepődj meg ha esetleg betörnek alatta.

2012. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!