Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet ezt valahogy tiltani...

K.lau13 kérdése:

Le lehet ezt valahogy tiltani vagy ilyesmi? És ha igen, akkor hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy regisztráltam egy oldalra, adatlapot írtam, meg külön kis "naplót", ahogy ott írják... most viszont kiderült, hogy az oldal neve + egy címszó, és a google szépen kiadja a keresőnek az adatlapomat és azt a kis "naplót", amiről én azt hittem, csak az oldal felhasználói láthatják, azt pedig nem szeretném, hogy mások is csak így(akár véletlenül is) megtalálják... mielőtt bárki bárhogy félreértelmezné, csak 13 éves vagyok, félreérteni(ami egyik szokása a legtöbb 15-25 éves korosztályba tartozó személynek) nem kell, tényleg ez egy olyan oldal ami alapból inkább velem egykorúaknak lett kitalálva, csak hát azért mégis...

amúgy számítástechnikához se vagyok ilyen hülye, tényleg egy nagyon olyan "megbízható" oldal, vagy hogy mondjam, és amúgy sok mindent meg tudok csinálni így a gépen, meg mindent, de ezt már nem tudom... Segítsetek légyszi, nagyon fontos volna!!


2012. márc. 3. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát amit leírtál, abból sok mindent nem tudtam meg, csak annyit hogy "harmadik személy" felé kiadták a személyes információidat, ami csak abban az esetben problémás/illegális, ha erről te nem tudtál! Viszont ha "átolvastad" a regisztrációs feltételeket és abban benne állt, hogy az információidat felhasználhatják bármilyen célra, akkor ne várj segítséget! Ezzel a problémával fordulj az oldal karbantartójához!

Egyáltalán milyen Weboldalról van szó? (LINK)

2012. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag nem egy túl komoly oldal, csak azért regisztráltam, mint mindenki más, unatkoztam. Olyan hülyeség, mint ezek a neveldék, meg ilyesmik. Ez is az, gyakorlatilag, bár a lényeg, hogy ugyanúgy lehet írni adatlapot ésatöbbit, mintha egy blogot írnál. Vagyis hát nem egészen, de a lényeg ugyanaz, a legtöbb ember itt csak azért regisztrál, hogy levelezőtársat találjon magának, vagy elfoglalja magát, ha nincs mit csinálni, nem konkrétan azért, mert valami virtuális kisállatot (jelen esetben tevét) akar nevelni a neten. a link itt van: [link] amúgy nem is tudom, minek vagyok fent ezen az oldalon. A regisztrációt most nem olvastam el, kisebb koromban találtam rá az oldalra, akkor igen, akkor "megfeleltem a feltételeknek", vagy hogy mondjam, gondoltam, biztos most is minden ugyanúgy lesz, mint akkor. És gyakorlatilag annyi, hogy ha valaki beírja google-ba az oldal nevét + egy szót az adatlapból, rákeres, akkor megtalálja ezt az adatlapot. Tudom, hogy ez így most tiszta hülyeség, de valamiért akkor sem örülök neki, hogy akárki ilyen egyszerűen megtalálhat a neten. Mert hát nyilván, azért annyit gondoltam, hogy aki hozzám hasonlóan szabadidejét azzal tölti, hogy virtuális tevéket nevelget, az csak nem baj, ha látja az adataimat, meg amiket írok magamról. De hát na...



Tudom, hogy elég furán hangzik ez így most, és nem tudom normálisan elmondani, és azt is tudom, hogy tiszta hülyeség az egész, de valamiért engem ez idegesít, és másképp pedig nem tudom elmondani.

2012. márc. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!