Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Saját picasa-s képalbumomban...

Saját picasa-s képalbumomban hol tudom megnézni azt, hogy kik a rendszeres követői a képalbumoknak?

Figyelt kérdés
a "követem" alatt csak azokat látom, akiknek szintén van picasa-s albumuk... de akiknek nincs, azok is tudják követni csak azokat nem tudom, hogy hol látom!
2012. febr. 29. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Viszont követőid lehetnek azok, akikkel megosztottad. DE hogy ezek hányszor követnek, azt se tudod meg.

2012. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

egy ismerősöm nem picasa album tuljadonos, és mondja hogy kapott emailben értesítést (ahogy a normális követők), hogy új képet töltöttem fel...

és azt hol látom, hogy ki "tetszik"-elt egy-egy kéet? mertcsak azt látom, hogy hány embernek tetszik... de azt hogy ki az, azt látom valahol????

2012. febr. 29. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy részletes magyarázat, görgess lefelé és a Megosztás valamint Beállitások részben választ kapsz kérdésedre:

[link]

Tehát lépj be Google fiokodba.

Kattints a Picasa web-re

Előjön a webed főoldala, neved alatt keresd a Megosztás linket/alatta boriték van/

Katt rá és küldjed egyenként vagy csoportosan az értesitéseket.

2012. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

(nem szeretnék én senkit meghívni, csak látni, hogy kik nézegetik az albumokat)


"Fotóink követői azok a személyek, akik bejelöltek minket (sokszor ismeretlenek). A követőink e-mail értesítést kapnak, ha nyilvános galériánkba új albumot, vagy fotót töltünk fel. Számítsunk rá, hogy néhányan összetévesztik a küldeményt az általunk indított megosztással." - ehhez szeretném a követést megtalálni... :-(

2012. márc. 1. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Kezdem érteni, hogy mit akarsz. Azt hiszem ez az:

[link]

Jó munkát!

2012. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szuper, azt hiszem erre van szükségem...

regisztráltam is a Google Analytics-ba, van is kódom, de a "webhelyprofil hozzáadása" részt már nem találom - ebben tudnál még segíteni?

nagyon köszönöm!

2012. márc. 2. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem regiztem az Analytics-be. ha a leirás tartalmazza, akkor biztosan ott van valahol, keressed.
2012. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!