Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez (több lent)?

Miért van ez (több lent)?

Figyelt kérdés

Sokszor (szinte minden 2. alkalommal) amikor megnyitom a böngészőt, vagy egy új lapra megyek rá, akko csak tölt-tölt és végül kiírja hogy a keresett oldal nem található. Utána 5x frissítem mire behozza a weboldalt.


Mi lehet a baj? Wifin netezem, de a router a szomszédos szobában van. Azt írja jó a kapcsolat meg minden.


lécci segítsetek!

köszi


2012. febr. 27. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
használj operát :)
2012. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ping -n 10 bix.hu >c:\ping_teszt.txt


másold ide be amit a txt-ben találsz

2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt nem egészen értem. honnan kéne mit másolnom? ez egy weboldal, vagy a gépemen van?
2012. febr. 27. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Nekem a Chrome játszotta ezt egy időben, beállítási gond.
2012. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem is chrome van. Milyen beállításokat kell állítani?
2012. febr. 27. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt/Beállítások/A motorháztető alatt: Tartalombeállítások. Alatta mindenhová tedd be a jelet. Egy időben tiltották a Hálózati műveletek előrejelzését, most már kifejezetten ajánlották.
2012. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Total Commanderrel nyisd mg a Chrome-t a Program Files-ban és keresd meg a TEMP mappát, abból töröljél mindent.
2012. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de


Total Commanderben kerestem a mappáját de sehol semmi...

Ugye az ikonon helyimenübe rámentem hogy nyissa meg a fájlt tartalamzó mappát, de ott nem volt ilyen mappa, és a Commanderben pedig nem tudom megnyitni azt a mappát.


Valami ötlet?

2012. febr. 28. 13:25
 9/12 A kérdező kommentje:
vagyis nem találom azt a mappát, hűlt helye...keresésben sehol
2012. febr. 28. 13:26
 10/12 A kérdező kommentje:

C:\\Users\\[User name]\\AppData\\Local\\Google\\Chrome


elvileg itt van a chrome, de ezt se total commanderben, sem a gépen nem találom.

Csak úgy ahogy mondtam, h helyimenü és nyissa meg a fájlt tartalmazó mappát, de ott nincs temporary se cache

2012. febr. 28. 13:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!