Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deathlordon az arányom 0. 00!...

Prado09 kérdése:

Deathlordon az arányom 0. 00! Mit tegyek hogy 0,5 fölé menjen?

Figyelt kérdés
nem vagyok tisztában a seedeléssel!Azt olvastam róla hogy ha letöltöttem a torrentet, ki kell törölnöm a torrent letöltőből (esetemben: BitTorrent) és a progit nem kell bezárni és így seedel, de án ezt mind megcsináltam mégis az arányom 0,00! hajnalban letöltöttem még 1 progit, azt nem töröltem ki a bittorrentből letöltés után, asszem most seedel, de nem vagyok benne bizto! 11 óráva seedeléssel tartozok!
2012. febr. 23. 08:29
 1/4 anonim válasza:
79%
Valamit félreértettél: Szerintem azt mondták, hogy letöltés után se töröld ki amit letöltöttél.
2012. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
cheatelj: [link]
2012. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól láthatod mikor történik seedelés: a kliens kiírja, hogy megosztás, az adatlapodon pedig szintén látszik hogy ott megosztás történik.


Ha leállítod: nem aktív, így nincs megosztás.

Ha törlöd: nincs munkamenet, így nincs megosztás.

Ha seedre vár: nincs megosztás, mert a várósoron lévő fájlokat nem seedeli a program.

Ezekre magadtól is rájöhetsz idővel, de logikusan kikövetkeztethető, hogy ha törölsz valamit, akkor nem tudsz vele semmilyen folyamatot elvégezni.


Ha csak ennyi a baj, akkor most egyben lenyomod a 11 órát estig, és hátha nem kapsz büntetést. Mostantól kezdve pedig tudod hogy letöltés után nem szabad megállítani a bittorrentben a megosztást, és nem szabad a letöltött fájlokat sem módosítani (átnevezni, áthelyezni, törölni), mert akkor már nem rendelkezel azzal amit letöltöttél, így a seedelés is leáll. Innentől kezdve csak be kell tartani a szabályokat, de a csalás nem csak amiatt nem ajánlott, mert nem etikus, hanem mert jól kiszűrhető. Nem lesz mindig esélyed bekerülni egy oldalra, egy csalót más sem fog meghívni ha kiderül, és a végén hoppon maradhatsz a sok zárt oldal között, amikor csak onnan tudnál leszedni valamit, de nem tudod mert kizártak, vagy be sem engednek.

2012. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!
2012. febr. 23. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!