Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kik ők és hogyan csinálják?

Kik ők és hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
pár hete halottam az anonymousról (facebookon olvastam egy posztban) és mint szerintem mindenki....rágoogléztam...és olvastam egy olyat hogy pedofilokat buktattak le.....DE HOGYAN??
2012. febr. 22. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Felmész valami chatoldalra ilyen névvel, h

"12 éves szűzpunci", vagy hasonló, csak a fantáziádon múlik. Aztán tuti rád ír majd pár pedó aztán a bizalmukba férkőzöl, és gyakorlatilag bármit ki tudsz szedni belőlük.

2012. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Profi hacker-ek. Nincs több kérdésem.
2012. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ezt a"hacker" kedést hol tanulták vagy hol lehet tanulni?
2012. febr. 23. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A hackerkedést nehéz megtanulni..először is szükséged lesz egy linux alapú rendszerre, hihetetlen nagy hálózatkezelési ismeretekre, valamint programozási ismeretekre.. innentől ha nem megy valami, akkor internet..
2012. ápr. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Anonymous egy eszme, egy önmagát továbbgerjesztő ötlet, talán az egyik utolsó, mindennél elszántabb kísérlet az emberi civilizáció értékeinek megmentésére. Egy olyan globális forradalom végrehajtására, amelynek végén az ember – mindenki, te és én –, és nem csupán egy magát kiválasztottnak hívő szűk kaszt kerül ki győztesen.


folyamat mely leállíthatatlan....

2012. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Linux / 2 hét sok sok olvasas es magolas soran mindent belehet tanulni programozas legalabb 2nyelv Java / C++ programok irása ......

internet egesz IpV6 / IP / protocol/ proxy stb....

2012. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!