Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Android 2.1 alatt miért csak...

Premix kérdése:

Android 2.1 alatt miért csak az Opera tudja megnyitni a NEPTUN-t?

Figyelt kérdés
Se a Dolphin, se a Skyfire, se a gyári böngésző (xperia x8) nem csinál semmit. Nekem eddig csak az Opera Mobile tudta rendesen megjeleníteni a lapot (az Opera Mini megnyitja, de nem működik a felület). A többi böngésző csak annyit mond, hogy a lap nem elérhető. (A Dolphin még egy figyelmeztetést feldob előtte, hogy hibás a tanúsítvány és csak utána szól, hogy az oldal nem érhető el. ) Jó az Opera, de 22 megát foglal, ami ezzel a telefonnal luxus.
2012. febr. 21. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereintem a Flash... Sőt biztos, hogy a Flash. 2.1 alatt nem működik a Flash. 2.2 alatt igen, de az sem túl használható... 2.3 alatt már egészen tűrhető a Flash. Az opera mini minden Flash tartalomból csinál egy képet, amit megjelenít. A többi böngésző még ezt sem csinálja. Egyébként mi az a NEPTUN???
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A NEPTUN-t sok egyetem használják. A hallgatók ezen a rendszeren keresztül veszik fel a tárgyaikat, vizsgáikat, fizetik ki a kollégiumi díjat, késedelmi díjat, különeljárási díjat stb. Itt írhatnak kérvényeket, ide kapják a tanároktól, tanszékektől az üzeneteket, ide írják be a vizsgajegyeket. Tud még sok dolgot, de ennyi szerintem most elég lesz:-)
2012. febr. 23. 12:34
 3/3 A kérdező kommentje:

A flash-re én azért nem gyanakodtam, mert akkor szólna a lap, hogy a megtekintéshez töltsem le a legújabb flash-t. De itt be sem tölti a lapot, hanem úgy tesz mintha nem is létezne.

Azóta egy másik egyetemi webes felület is eljátszotta ezt, és azon ránézésre nem volt semmi flash tartalom.

Laikusként csak annyi kapcsolatot látok, hogy mindkettő https kapcsolat. Viszont a hotmail vagy a gmail nem vacakol. Bár olvastam már olyat, hogy valakinek a google.com csinálja ezt a hibát:-D

Az Opera Mobile meg se kérdezi, hogy elfogadom-e a tanúsítványt, simán betölti a lapot.

2012. febr. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!