Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szereti mindenki ennyire...

Miért szereti mindenki ennyire a facebook-ot?

Figyelt kérdés

Mi benne olyan jó?Mitől ilyen népszerű?Egyszerűen nem értem.Ezek az állandó helyzetjelentések,fényképek,hülyeségek komolyan megőrjítenek.És nem is értem miért szereti más ennyire.Ez figyelemfelkeltés vagy mi a lényeg?Minél többen lájkolnak annál népszerűbb vagy...?

Annyira felhúz a sok posztolás.

Mi a véleményetek erről?


2012. febr. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én magam nem vagyok oda érte...

Talán annak rónám fel, hogy egyre személytelenebb világban élünk és legalább a neten figyelemre vágynak egyesek, vagy nem tudom.

2012. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kapcsolat tartásnak sztem nagyon jó.

a korombeli ismerőseim mind fent vannak (1-2 kivétellel), ha kell valami bármivel kapcsolatba akk ott megtalálom őket és ők is megtalálnak engem.

2012. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második egyetértek,épp ezért is vagyok még fennt,mert például csoporttársaimmal ott tartjuk a kapcsolatot,meg néhány baráttal is.De a facebook már rég nem erről szól.Mindenki életéről tudok mindent,pedig nagyon nem érdekel.Pláne a csajok cicis-nézd milyen szép vagyok fényképek...stb.
2012. febr. 18. 20:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Első,eltudom képzelni hogy arról van szó amit mondasz.
2012. febr. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!