Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FB-n hogy tudom beállítani,...

FB-n hogy tudom beállítani, hogy a kedvelt linkjelim, csak az ismerősöm ismerősei lássák és ne mindenki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 00:00
 1/2 A kérdező kommentje:

magara az uzenofalra az van beallitva hogy ismerosok ismerosei lassak,

de ha adatvedelemnel megtekintem hogy milyen a publikus profilom, ott latszik hogy miket kedveltem.

(kulso oldalak, vagy alkalkamazasokat, embereket)

2012. jan. 30. 00:55
 2/2 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen gondom anno.


A megoldás:

Menj a saját adatlapodra és ott nyomj rá az üzenőfaladra(de ne menj az "adatlap szerkesztése" pontra). Itt látni fogod azokat az oldalakat, amiket kedvelsz és amiket ugye el szeretnél tüntetni.

Húzd az egeret valamelyik ilyen bejedzés fölé és megjelenik egy kicsi x jel a bejegyzés jobb oldalán. Ha ráhúzod az egered, akkor azt írja ki, hogy "bejegyzés törlése". Megkérdezi, hogy biztos e a dolog és rányomsz, hogy igen. Ha jól emlékszem, azt is fel fogja ajánlani, hogy az összes ilyen jellegű bejegyzést elrejti a továbbiakban. Ha arra klikkelsz, akkor nem fogja kiírni többé, hogy miket kedvelsz. Ha ez megvan, akkor ellenőrizd le, hogy mindent törölt e. Ha nem akkor egyenként még mindig tudod törölni őket az említett kicsi x jellel.


Remélem tudtam segíteni és jól emlékeztem a dologra :)

2012. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!