Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail-en hogy kell beállíta...

Freemail-en hogy kell beállítani a smapszűrést?

Figyelt kérdés

Beállítások/spamszűrés menü alatt ott van néhány, hozzáadni nem tudok, csak x-el bezárni, hogy töröljem onnan.


Ezt írja még ott: "Itt állíthatod be a spamszűréshez tartozó beállításaidat. Az egyes beállítási lehetőségek mellett részletesen leírjuk, melyik mit jelent. A beállításokat bármikor megváltoztathatod.

A blokkolási listában szereplő címekről érkező leveleket nem kézbesítjük postafiókodba. Beérkező leveleid feladójára kattintva van lehetőséged betenni címüket a blokkolási listába. "


Hát én hiába kattintok a beérkező levelem feladójára, nincs olyan lehetőség, hogy berakjam tiltólistába, meg semmi hasonló.

Valaki tud segíteni?


2012. febr. 17. 10:27
 1/8 A kérdező kommentje:
smapszűrész = spamszűrés (sorry)
2012. febr. 17. 10:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobboldalt felül: Beállitásaim

Megjelenő ablak Rendszerjellemzők alatt ott van: Spamszűrés

2012. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, le is írtam az első sorban, de ott nem lehet hozzáadni, azt írja, hogy a feladóra kattintva tehetem meg, de ott meg nem kínál fel ilyesmit...
2012. febr. 17. 11:53
 4/8 anonim válasza:

Ugyanez a problémám nekem is. ÉS mivel az utolsó komment februári, úgy látom, ez egy hosszú távú elb*szás.

A helpet is néztem, ottazt mondják, nyisd meg a levelet és kattints a nem spam ikonra. Hát én sokat használok mindenféle felületet, és nem tartom magam vaknak, de tizedszerre sem találom.

Ha valaki mégis megtalálja, szívesen vállalom a vakságot...

2012. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Én közben megértettem, hogyan van.


Ha jött egy levél és azt átakarod rakni spamba, cak simán megnyitod a levelet és akkor fent van a spam gomb. Ezekután elvileg alapból a spamok közé sorolja mikor jön.


Ha pedig olyan levél jön, amit nem is akarod, hogy megjelenjen, akkor beállítások/szűrő és ott kiválasztod mi legyen az adott levéllel (pl törölje).


Viszont tényleg hülyén van leírva...

2012. jún. 20. 09:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól még a spamok megjönnek, csak a feladó email címét zárja ki. Ha mindig ugyanonnan jön akkor az ellen megvéd. De a legtöbb nem létező kamu címről jön, kamu leiratkozó linkel, amire ha rányomsz még több jön mint előtte :D

Amit én találtam ki, az az egyedi szűrők beírkálása, a nem kívánt szavak kitiltása a levél tárgyából és/vagy a szövegből. A szövegben sajna az ékezetes szavakat nem mindig veszi észre. Ezért olyan szavakat kell kizárni amik a spamozott termékre jellemzők és ékezetmestesek mint pl az 'xhose' locsolócső. Ismerős ugye? :D

2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ma, évekkel később is ez a legelső találat a freemail spamszűrésre. És még ma sem működik :-(

Pontosan ugyanaz a probléma: a feladóra kattintva NEM lehet hozzáadni a Beállítások / Spamszűrés / Tiltólista elemeihez. Ahhoz, hogy a "Spam" gomb megjelenjen, előbb meg kell nyitni a nyilvánvalóan nem kívánt tartalmat. Noooormális?! De a legnagyobb baj az, hogy a feladót még akkor sem teszi tiltólistára. Most az egyedi szűrővel próbálom megoldani a dolgot, de még ha sikerül is, akkor sem volna szabad egy sokéves hibát benne hagyni a rendszerben.

2017. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A freemail Mo. első internetes levelezője. Sok éve nem korszerűsitik eléggé, nem is birja a külföldiekkel a versenyt. Én csak regisztrációra használom, arra még jó. Egyébként a gmail (vagy több gmail fiok) a javasolt, ezeket összekapcsolva az alapértelmezett gmailból kiindulva egy helyen tudod az összeset kezelni. Váltsatok!
2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!