Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék hirdetni az...

Hogyan tudnék hirdetni az interneten, hogy azért pénzt is kapjak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Vannak ilyen ingyenes oldalak mint Facebook vagy Google, ahol az oldal kötségeit úgy tudják fedezni, hogy kapnak pénzt abból, hogy telerakják hirdetésekkel az oldalt és abból profitálnak...hogyan tudnék én is úgy hirdetni, hogy azért pénzt os kapjak? Mit kell tennem?
2012. febr. 13. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress rá: google adsense

Arra ügyelj, hogy vannak azért szabályok, pl. nyilván nem kattintgathatsz a saját hirdetésedre, mert azt a rendszer kiszűri és ki is dob... és kitudja még milyen szankciókkal járhat, hisz meg kell adnod a személyes adataidat. Én évekkel ezelőtt bekerestem ezzel 3-4 hónap alatt 25-30 ezer Ftot, amikor volt egy napi 50-100 egyedi látogatóval rendelkező weboldalam. A hirdetésmegjelenésért alig kapsz valamit, de ha kattintanak, azért dől a lé. :) Persze azt is tilos kiírni, hogy kattintsanak rá. Sőt. Bármiféle utalást tilos tenni rá. Komolyan ellenőrzik.

2012. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kitalálsz egy témát,létrehozol egy weboldalt amit kialakítasz magadnak,nem ingyenesen mert az alapból tele van szarva reklámmal aminek az ára azé aki neked biztosítja a weboldalt,tehát egy saját oldal saját tárhellyel,ha eléggé látogatott az oldalad,asszem kb minimum 500an látogatják 1 nap akkor már van esélyed kiadni egy felületet persze abból messze nem élsz meg csak egy kis zsebpéz a napi coca-coládra,tehát az oldalad egy részén az ő reklámjuk fog futni.Minél érdekesebb az oldalad annál több a látogatód lesz,és minél több a látogató annál drágábban adhatod ki a reklámfelületet,pl nem rég olvastam valahol hogy ide a gyikra a legkisebb kis kocka reklám plakát valahol eldugva a lap alján 1 hónapra 18.500ft-ér kerül ki,na de ezt naponta 220ezren látogatják.
2012. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!